Filtry

Pension u Tomáše

Pension Na poptávku
Nežárecká 1, 37701 Jindřichův Hradec Ukázat na mapě

Pension u Tomáše naleznete u jediné dochované gotické brány v historickém centru Jindřichova Hradce, v těsné blízkosti zámku a Jakubských sadů. 

Pohodlné ubytování je hostům poskytováno v jednom kompletně vybaveném zrekonstruovaném apartmánu . 

Svůj vůz můžete zaparkovat 30 metrů od penzionu.


Okolí

Město Jindřichův Hradec patří k významným českým památkám s velmi krásnou přírodou. Město leží v Jižních Čechách, kde se rozkládá chráněná krajinná oblast Třeboňsko s rozlehlou soustavou rybníků. Přímo ve městě se můžete vykoupat v rybníku Vajgar. Okolí je protkáno kilometry značených tras a cyklostezek. Navštívit můžete významné církevní památky, např. Minoritský klášter, Františkánský klášter s kostelem svaté Kateřiny, Gotický kostel Nanebevzetí panny Marie s vysokou věží a další památky.Krásný zámek nedaleko penzionu !


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí TV Cyklotrasy v okolí Restaurace 0.25 km Kuchyň Vícejazyčný personál Golf 1.5 km Lyžařský vlek 18.2 km Půjčovna kol 1.6 km Tenisový kurt - venkovní 1.2 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.45 km Houbaření Kino 0.47 km Přírodní koupání 0.45 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.7 km Bar 0.17 km Cukrárna 0.47 km Kavárna 0.47 km Bazén - venkovní 2.1 km Bazén - vnitřní 2.1 km Masáže 0.33 km Solárium 0.33 km

Pokoje

Pohodlné ubytování je poskytováno v jednom kompletně vybaveném apartmánu pro 4 osoby. Apartmán je útulně zařízen a poskytuje potřebný komfort a soukromí pro Váš příjemný a klidný pobyt. Součástí základního zařízení apartmánu je koupelna se sprchovým koutem a sociální zařízení a samozřejmě plně vybavená kuchyňka. Apartmán dále disponuje pohodlným nábytkem, televizí.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Stravování

Možnost vlastního vaření ve vybavené kuchyňce , nebo obejdní  snídaně ,polopenze v blízké restauraci (50 m ).