Filtry

BECHERPLATZ

Apartmán Okamžitá rezervace
Tomáše Garrigue Masaryka 57, 36001 Karlovy Vary Ukázat na mapě
5,0

Přestavbou bývalé 170 let staré továrny Becherovky vznikl v samém centru Karlových Varů jedinečný turistický prostor. Svým vzhledem navozuje atmosféru starobylého náměstí z 19. století, kde si můžete u dobré kávy odpočinout v kavárně Kaffee Magazin či nakoupit suvenýry, delikatesy i pivo KAREL IV. Z náměstí můžete sejít po dubových schodech rovnou do originální restaurace a Pivovaru Karel IV. Šéfkuchař dbá na to, aby převážná většina produktů byla z naší domácí výroby.

K dispozici jsou také dva moderní apartmány s celkovou kapacitou 10lůžek. 

Apartmán 1 má dvě samostatné ložnice s vlastní koupelnou, obývací pokoj, jídelnu a kuchyni. Přístup je po schodišti nebo výtahem.

Apartmán 2 má dvě samostatné ložnice, dvě koupelny, obývací pokoj s kuchyní. Přístup je po schodišti nebo výtahem.


Okolí

Apartmány se nachází v obchodním centru Karlových Varů, vedle pěší zóny s možností parkování přímo u budovy.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Informační služba Internetový koutek Obchodní centrum 0.1 km Pokojová služba Směnárna Taxi TV Výtah Aerobik 0.5 km Billiard 0.3 km Bowling 1 km Golf 1 km Golfový trenažér 10 km Lyžařský vlek 35 km Půjčovna lyží 35 km Tenisový kurt - vnitřní 1.5 km Autobusová zastávka 0.2 km Diskotéka 0.1 km Divadlo 2 km Kasíno 0.1 km Kino 0.5 km Letiště 7 km Noční klub 0.3 km Vlaková zastávka 0.5 km Bar Cukrárna Internetová kavárna Kavárna Pivnice Restaurace Bazén - vnitřní 1 km Fitness 0.5 km Wellness/lázně 0.5 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Skvělé místo Celá budova, ve které apartmány jsou, je stylová a výborně zrenovovaná v původním stylu. V místě je skvělá restaurace, kavárna, muzeum Becherovky a zmiňované apartmány. Jsou velmi prostorné a skvěle vybavené. Dokázal bych si přestavit, strávit zde několik dní. Cítili jsme se zde skvěle.
Pavel T 05.2018

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.


Stravování

Tam, kde v několika posledních desetiletí zrála Becherovka, se dnes nachází restaurace a Pivovar Karel IV. V těchto prostorách byla využita velká část původního vybavení sklepů. Zde se můžete posadit na pohodlné židle, vyrobené ze dřeva starých sudů a ohřát se u topení, pro které byly využity nerezové rozvody Becherovky.Celá restaurace je chytrým využitím původních prostor působících, které působí, jako by byly vždy určené ke gastronomickým účelům.

V našem restaurantu Becherplatz Karel IV. naleznete každý všední den polední menu, ale i další jídla a to nejen z kuchařek našich babiček. Samozřejmostí je pak úplná nabídka piv Pivovaru Karla IV., do kterého můžete nahlížet při posezení v restauraci.

Jak se k nám dostat?

Apartmány jsou ve vzdálenosti 250m od vlakového a autobusového nádraží.