Filtry

Hotel Hynek

Hotel Okamžitá rezervace
Českoskalická 17, 54701 Náchod Ukázat na mapě
2,8

Dovolte, abychom Vás přivítali v našem rodinném hotelu v největším městě na rozhraní Orlických hor a Kladského pomezí Náchodě. Jedná se o malý rodinný hotel s kapacitou 20 lůžek který se vyznačuje rodinnou atmosférou a individuálním přístupem k zákazníkovi. Naším hostům nabízíme dvou a třílůžkové pokoje vybavené vlastním sociálním zařízením a kabelovou televizí za velice příznivé ceny. Součástí hotelu je i stylová restaurace s letní terasou a výbornou kuchyní. Pro naše hosty je k dispozici vlastní uzavřené parkoviště.  

Náš hotel se nachází v části města zvané Staré Město a je vzdálen 200m od vlakové zastávky ČD, 1km od centra a 4km od hraničního přechodu do Polska. Poloha hotelu jakož to i města samotného na rozhraní Orlických hor a Kladského pomezí v kraji Aloise Jiráska či Boženy Němcové přímo vybízí k navštěvování přírodních krás a kulturních památek , kterých je v našem kraji velké množství. Většina přírodních krás a kulturních památek se nachází v okruhu 20 km od našeho hotelu a to jak v České republice tak i v sousedním Polsku což je ideální příležitost pro cykloturistiku, při které můžete využít cyklotras a cyklostezek. Do vzdálenějších míst Vás i Vaše kola dopraví cyklobusy . Po návratu z výletu se postaráme i o vaše jednostopé miláčky které Vám v ceně ubytování uschováme v naší garáži.   Ani v zimních měsících se u nás nebudete nudit. Můžete si zalyžovat v Orlických horách jak na české straně v Deštném tak i na Polské straně Orlických hor v lyžařském areálu alpského typu Zieleniec. Oba tyto areály jsou vzdáleny od našeho hotelu cca. 30 min jízdy autem.


Okolí

Náchodský zámek - Nenechte si ujít procházku po Náchodě. Navštivte původně gotický hrad založený v pol. 13. Století. Do 18.století proběhl mnoha stavebními úpravami, především renesančními a barokními na zámek. Zámek Nové Město n/Metují - Byl založen v roce 1501 Janem Černčickým z Kacova. Každý majitel novoměstského panství přispěl něčím zajímavým k rozvoji města, ať to byli Štubenberkové, Trčkové z Lípy, Lesliové a další. Ratibořice a babičino údolí - Panské sídlo z románu Boženy Němcové " Babička ". Zámek Opočno - Pro svoji historickou i uměleckou hodnotu byl zámek prohlášen národní kulturní památkou. Pevnost Dobrošov - Tato dělostřelecká tvrz je součástí pohraničního opevnění z let 1936 - 1938. Při návštěvě tvrze si můžete prohlédnout pevnostní objekty s podzemními chodbami. Teplicko - adršpašské skály - Pískovcová skalní města jsou bezesporu jedním z nejkrásnějších míst České republiky. ZOO Dvůr Králové n/L. - Afrika na vlastní oči – tato zoo patří mezi nejznámější a nejhezčí zoologické zahrady v České republice. Polsko - S Náchodem sousedí lázeňské město Kudowa Zdrój. Tyto lázně patří k nejkrásnějším a zároveň nejstarším lázním v oblasti Polského Kladska.

Koupaliště Náchod - Nově zrekonstruované koupaliště z atrakcemi pro děti. Přehrada Rozkoš - Jsou zde připraveny atrakce jak pro děti, tak i pro dospělé - tobogán, koupaliště, minigolf,jachting, rybolov. Ve večerních hodinách můžete zajít do letního kina. Plavecký bazén - Budete-li si chtít odpočinout a relaxovat navštivte náchodský bazén se saunou. Pro děti je zde připraven malý bazének. Aquapark Kudowa Zdrój - V deštivých či chladných dnech si můžete zpříjemnit den ve velmi příjemném aquaparku s tobogány,jacuzzi či saunou v sousedním Polsku. Golf - Golf resort Nová Amerika se nachází pouhých 30min jízdy od našeho hotelu. Nová Amerika Golf Resort patří k největším golfovým resortům v České republice. Hráči mají na výběr z trojice samostatných devítek s mistrovskými parametry, které doplňuje devět jamek veřejného hřiště pro začátečníky. Tenis - Soukromé tenisové kurty se nacházejí v obci Kramolna. Po předešlé domluvě Vám můžeme zareservovat hrací čas kde na Vás budou čekat 3 velmi kvalitní tenisové kurty v domácí atmosféře. Dále můžete též využít městský tenisový areál.Squash–ricochet zkuste jeden z nejdynamičtějších sportů vzdálený pouhých 400m od našeho hotelu. Disco Laguna - Zde se nabízí pro vyznavače aktivního odpočinku recept na ideálně strávený večer. Po večeři v naší restauraci Vám můžeme na předem domluvený čas zarezervovat partičku bowlingu který je vzdálen pouhých 100m od našeho hotelu kde na Vás čekají perfektně připraveny čtyři dráhy s barem. V téže budově se nachází i diskotéka kde můžete až do ranních hodin plánovat aktivity na další den. Zimní stadion - V odpoledních hodinách můžete navštívit zimní stadion. Je zde připraveno bruslení pro veřejnost. Ve večerních hodinách můžete přijít fandit náchodským hokejistům. Lyžování - Můžete si zalyžovat v Orlických horách jak na české straně v Deštném tak i na Polské straně Orlických hor v lyžařském areálu alpského typu Zieleniec. Oba tyto areály jsou vzdáleny od našeho hotelu cca. 30 min jízdy autem. Už pouhých 40km od našeho hotelu si můžete zalyžovat v naších největších horách Krkonoších a to ve ski – areálu Mladé Buky. Chcete li zažít opravdové alpské lyžování zajeďte si do Pece pod Sněžkou která je vzdálena cca 60km.Mimo skvělých lyžařských terénů které naše největší hory nabízejí můžete v Peci pod Sněžkou nastoupit na lanovku která Vás vyveze na naší nejvyšší horu Sněžku vysokou 1602m

 


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Směnárna 0.5 km Terasa Vícejazyčný personál Zdravotní středisko 1 km Billiard 0.2 km Bowling 0.1 km Golf 25 km Golfový trenažér 25 km Horolezectví 20 km Lyžařský vlek 25 km Minigolf 5 km Půjčovna kol Půjčovna lyží 25 km Squash/ricochet 0.3 km Stolní tenis 0.3 km Střelnice 15 km Tenisový kurt - venkovní 3 km Úschovna jízdních kol Aquapark 4.5 km Autobusová zastávka 0.15 km Cyklotrasy v okolí Diskotéka 0.2 km Divadlo 0.8 km Houbaření Kino 0.8 km Letiště 55 km Park 0.5 km Přírodní koupání 6 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.6 km Bar Cukrárna 0.45 km Kavárna 0 km Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní 2 km Bazén - vnitřní 0.2 km Fitness 0.8 km Kadeřnictví/salón krásy Masáže 0.8 km Parní sauna 0.2 km Sauna 0.2 km Solárium 0.8 km Catering - varianta A Catering - varianta B Nekuřácké prostředí

Pokoje

Kapacita našeho hotelu činí 20 lůžek a to v jedno, dvou a třílůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny vlastní sprchou a toaletou. Na pokojích jsou televize se satelitním příjmem a wifi připojení na internet. Pro hotelové hosty je k dispozici vlastní uzavřené parkoviště a garáže pro úschovu kol či motorek. Čas příjezdu mezi 13 - 23 hodinou. Dřívější ubytovaní je možne po dohodě. V den odjezdu prosíme o uvolnění pokoje do 10.30. Domácí mazlíčci jsou na hotelu povoleni za poplate 100,- kč / noc

Recenze

Oběd s rodinou Nelze mailem předem objednat stůl. Zájem mají pravděpodobně jen o hotelové hosty. Telefonickým spojením jsem pak zjistila, že pro více lidí už stůl k dispozici není. Prostředí příjemné, vlastní parkoviště ve dvoře. Jídlo dobré, obsluha vynikající.
Wanderer34944634320 10.2019

Vyhněte se za každou cenu Bylo to docela rozumné místo pro oběd, ale to šlo vážně z kopce. Potraviny plovoucí v tuku, bez vkusu, vážné možnosti vaření a obnovy jídla znovu a znovu. Pokud není žádná jiná možnost, jdi hlad!
Pauliku 10.2017

Hezké místo Velmi pěkný malý hotel. Ne varená snídaně, ale stále velmi dobrá. Toto místo má spoustu potenciálu a je dost blízko k procházce do centra Náchoda a dost daleko pro klid a klid. Uvědomte si, že v pokojích není k dispozici čaj a káva.
IF-E 10.2017

Jídlo Hodně špatná kuchyně, kvalita jídla nulová. Vše mastné(olej kape téměř ze všeho), univerzální chuť všech jídel. Personál se milostí nepřetrhne. Nedoporučuji! V Náchodě se najdou mnohem lepší místa na oběd.
littleMys 01.2017

Dostupnost a rezervace

Stravování

Restaurace hotelu se skládá ze tří částí. Z části kavárenské, restaurační a letní terasy. V kavárenské části se nachází 30 míst situovaných do útulných boxů, kde si můžete nerušeně vychutnat šálek kvalitní kávy Douwe Egberts Espresso či posedět s přáteli a seznámit se s naší nabídkou vín z vinařství Zaječí a Valtice.   V restaurační části je připraveno 34 míst kde pro Vás připravíme slavnostní tabuli k jakékoli příležitosti jako jsou např. oslavy narozenin, křtiny či různé firemní akce.   V parných letních dnech můžete ve stínu obrovského Kaštanu který svojí velikostí vytváří ojedinělé mikroklima a strávit příjemné okamžiky na naší venkovní terase ve společnosti velice kvalitního a typicky Českého piva Primátor které se pro Vás vaří přímo v Náchodě. Letní terasa má kapacitu 35 míst.  

Jak se k nám dostat?

Náš hotel se nachází na hlavní příjezdové trase směrem od Hradce Králové. Vlaková i autobusová zastávka 200m. Autobusové a vlakové nádraží se nachází ve vzdálenosti 1 km.