Filtry

Statek u Holcmanů

Apartmán Na poptávku
Žlebské Chvalovice 4, 53843 Žlebské Chvalovice Ukázat na mapě
?

Nabízíme ubytování v samostatném aparmánu 2+kk, kde jsou v ložnici 3 lůžka plus možnost v druhém pokoji dvojité přistýlky. Součástí je kuchyňský kout a sociální zařízení - umyvadlo a záchod. Sprcha je k využití v protější budově. Vybavení je rychlovarná konvice, televize, vařič, lednice, wifi připojení. Ubytování je možné celoročně, vytápění je zajištěno krbem. Apartmán je vybudován stylově a budete v přítomnosti zvířat na farmě. Ideální pro rodiny s dětmi, mohou si zvířátka nakrmit, pohladit, cokoliv si budete přát. K využití je také dětské hřiště, které je součástí statku a je zde 4m veliká trampolína, vhodná i pro dospělé, klouzačka, houpačka, pískoviště a mnoho hraček, odrážedel  a jiných dopravních prostředků pro děti. Parkování je možno před vchodem. K využití je udírna a gril k přípravě mnoha dobrot. Můžeme vás svézt na koni, pomoci s výukou jízdy a v létě se můžete svézt v kočáře krásnou místní krajinou.
Okolí

Nacházíme se na úpatí Železných hor, kde je využíváno mnoho cyklostezek a turistických tras. V blízkosti jsou dvě přehrady - Seč a Pařížov, zámek Žleby, zřícenina hradu Lichnice. Mnoho míst pro geocatching, tras pro turistiku a cyklistiku.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Dětský koutek Kuchyň Postýlka Venkovní gril Zahrada Golf 33 km Půjčovna kol 16.7 km Autobusová zastávka 2 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Divadlo 16.7 km Houbaření Jízda na koni Letiště 33 km Park Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 4.5 km Cukrárna 3 km Pivnice 4.5 km Pizzerie 3 km Restaurace 4.5 km Bazén - venkovní Bazén - vnitřní 16.7 km Kadeřnictví/salón krásy 4.5 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku