Filtry

BRUSENKA Restaurant a pension

Pension Okamžitá rezervace
Brusné 3, 76861 Brusné Ukázat na mapě
3,0

Stylový restaurant a pension Brusenka – Panský mlýn, je situován v krásném a malebném prostředí Hostýnských vrchů, přímo pod sv. Hostýnem v obci Brusné, asi 5 km od Bystřice pod Hostýnem. Restaurant a penzion Brusenka nabízí vybranou kuchyni a stylové ubytování v jedno a dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Restaurace a penzion Brusenka vznikla přebudováním původního objektu bývalého Panského mlýna v Brusném. Panský Mlýn v Brusném je jedním z nejstarších svobodných vykoupených mlýnů v regionu. První zmínky o budově mlýna pocházejí z počátku 14.století, kdy byl součástí podhradí gotického hradu Křídlo.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Cateringové služby Dětský koutek Expresní check-in Expresní check-out Informační služba Konferenční/společenská místnost Kuchyň Pokojová služba Postýlka Terasa TV Vícejazyčný personál Bowling 5 km Lyžařský vlek 6 km Minigolf 5 km Půjčovna kol 5 km Půjčovna lyží 6 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.01 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.15 km Houbaření Jízda na koni Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 3 km Vyhlídkové lety Bar Internetová kavárna Kavárna Pivnice Restaurace Snídaně Zahrádka

Pokoje

V našem mlýně nabízíme ubytování v 11 romantických pokojích, jednolůžkových až třílůžkových, s vanou i sprchovým koutem. Pokoje vám připomenou zapomenutá léta našich prababiček. Každý pokoj je jiný, má své neopakovatelné kouzlo a vůni, pokoje nemají čísla, ale dívčí jména. V apartmánu  při návštěvě našeho mlýna odpočíval T.G. Masaryk. Nově nabízíme apartmánový rodinný domek Emilka pro rodiny v bezprostřední blízkosti penzionu.

Recenze

Po letech, zklamání Asi po 10 letech jsme se stavili v restauraci Brusenka, po vynikající dřívější zkušenosti. Bohužel již téměř hodinové čekání na jídlo na nás neudělalo dobrý dojem. Těšili jsme se na to, že jídlo to napraví. Bohužel, grilovaná žebra byla tuctová. Salát Ceasar s lososem byl podprůměrný. Už se nebudeme vracet a příště se najíme jinde.
Ladislav D 08.2019

Jak skvělá restaurace postupně upadá. Do restaurace Brusenka jezdíme pravidelně 20 let. Úroveň jídla i obsluhy , bývala na vysoké úrovni. V tomto roce se však výše zmiňované zhoršuje. Při návštěvě 3.8. 2019 (měli jsme rezervaci stolu) jsme byli opravdu velmi nespokojeni. Na hlavní chod jsme čekali hodinu a půl, přestože restaurace nebyla plně obsazena. Rukolový salát zcela nedochucený, chyběly deklarované suroviny uvedené v jídelním lístku. Bramborové šulánky s mákem tvrdé, okoralé a slepené. Výpadek nápojové lednice byl personálem uveden až při objednávce, takže omezený výběr. Na negativní recenze na sociálních sítích (že jich není málo) ze strany majitele, provozní, žádná zpětná vazba. Je nám líto, že po dvaceti letech to byla naše poslední návštěva. Rodina Suchánkova
Ivan Suchánek 08.2019

Nepříjemný personál Zastavili jsme se zde na cestě z výletu, chtěli jsme zajít na oběd. Bohužel už při vstupu a dotazu, zdali by bylo možné se někde usadit, byl personál arogantní (nestíhám) takovým způsobem, že jsme oběd raději oželeli. Za nás nikdy více.
VioletGr 05.2019

Jistota na cestách Po náročném dni (jednání, jízda autem atd.) je Brusenka ideálním místem na dobrou večeři a klidný odpočinek. Penzion i restaurace si drží svůj standard už roky a pokaždé se sem rád vracím - domácí atmosféra prostě nemá chybu.
Michal D 10.2018

Ideální prodloužený víkend Krásný a útulný penzion s výbornou kuchyní a přátelským personálem, pěkné a čisté pokoje, klid a lesy kolem, kousek od sv. Hostýna a turistických cílů. Doporučujeme a moc rádi se opět vrátíme, nic nám nechybělo.
Tessa_world 10.2018

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

Přímo v objektu se nachází restaurace.