Filtry

penzion Hraniční bouda

Pension Na poptávku
Jílové-Sněžník 95, 40701 Jílové Ukázat na mapě
?

Hraniční Bouda je příjemný rodinný penzion s mnohaletou tradicí, který najdete nedaleko severočeského Děčína. Penzion stojí na okraji vesničky Sněžník, v regionu Českosaské Švýcarsko.

Svým hostům nabízí kromě příjemného posezení a ubytování v útulných pokojích, také dobrou výchozí polohu pro nesčetné výlety do okolí. Náš personál Vás rád uvítá každý den od desíti do desíti.


Okolí

Oblast Českosaského Švýcarska v sobě skrývá nespočet možností, kam vyrazit na výlet. V bezprostřední blízkosti penzionu se v nadmořské výšce 726 m nachází rozhledna Děčínský Sněžník.

Nedaleko můžete také navštívit Tiské skály, které jsou jako dělané pro milovníky horolezectví. Samotné město Děčín může nabídnout několik míst, která stojí za návštěvu – ať už jde o Děčínský zámek, krásnou Zoologickou zahradu nebo vyhlídku na Pastýřské stěně.

Největším lákadlem ale zůstává Národní park České Švýcarsko, který je vzdálen zhruba 25 km od penzionu. Turisty je nejvíce oblíbená Pravčická brána nebo Soutěsky ve Hřensku, kde se projíždějí na pramicích.

V létě je oblast oblíbená turisty, horolezci, cyklisty i vyznavači in-line bruslení. V zimě potkáte běžkaře a přímo na Sněžníku se každoročně konají závody psích spřežení.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Autobusová zastávka 0.09 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Turistické trasy v okolí Restaurace Zahrádka Bezbariérový přístup Konferenční/společenská místnost Terasa TV Zahrada Golf 9.6 km Horolezectví 3.9 km Lyžařský vlek 6.5 km Tenisový kurt - venkovní 18.6 km Kino 14.1 km Letiště 24.2 km Přírodní koupání 6.2 km Rybolov Vlaková zastávka 14.6 km Bar 6.2 km Pivnice 13.6 km Pizzerie 6 km Bazén - venkovní 6.2 km Bazén - vnitřní 5.1 km Masáže 5.1 km Perličková vana 5.1 km Sauna 5.1 km Wellness/lázně 5.1 km

Pokoje

Ubytování

Náš penzion Vám nabídne především ničím nerušený pobyt v krásné přírodě. Vybírat si můžete ze široké škály ubytování. Všechny pokoje prošly v roce 2008 renovací, včetně sociálního zařízení, každý pokoj má své vlastní.

Celkem má penzion kapacitu 20 lůžek. K dispozici jsou jak dvoulůžkové pokoje, tak třílůžkové – vždy s možností přistýlky .

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Místní kuchyně si během let svého působení získala několik desítek „štamgastů“. Oblíbená jsou nejenom hotová jídla, ale také speciality, ke kterým v poslední době přibyly výtečné steaky a široká nabídka ryb.

Naše stylově vybavená restaurace má kapacitu 50 míst, v letním období je k dispozici také 20 míst na terásce. Samozřejmostí je vlastní parkoviště.

Akce

Ať už jde o narozeniny, svatbu nebo třeba i školení, náš personál má s pořádáním akcí velké zkušenosti. Rádi Vám tedy s jejich uspořádáním pomůžeme.