Filtry

Hotel Obecní dům

Hotel Okamžitá rezervace
Husova 70, 51301 Semily Ukázat na mapě
3,0

Nabízíme ubytování v příjemném hotelu v centru Semil, k dispozici jsou jedno, dvou a více lůžkové pokoje. V objektu se nachází restaurace, pivnice a bowling bar. Hotel disponuje výtahem a bezbariérovým přístupem.

Pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zažízením, televizí, telefonem, lednicí a rychlovarnou konvicí. Na všech pokojích je k dispozici wifi zdarma.

Restaurace je nekuřácká se stavebně odděleným kuřáckým prostorem, vaří se česká jídla.

V objektu se nachází bowling bar se dvěmi dráhami, fotbálkem, billiardem, šipkami a jukeboxem.


Okolí

Město Semily se rozkládá v Libereckém kraji v turistické oblasti Český ráj. Do 20 km jsou horské hřebeny a turistická střediska Krkonoš a Jizerských hor, hrady, zámky a skalní města Českého ráje. V bezprostřední blízkosti města je unikátní kaňon řeky Jizery s Riegrovou stezkou a Bozkovské dolomitové jeskyně, rozhledna na vrcholu Kozákov. Okolí je ideální pro pěší i cyklo turisty, na své si přijdou vyznavači paraglidingu, geocachingu, golfu a lyžování. Golfové hřiště cca 2 km od hotelu. Kulturně založení turisté mohou navštívit muzeum a několik galerií, k dispozici je také kino, necelých 300 m od hotelu.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.02 km Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Obchodní centrum 0.15 km Pokojová služba Výtah Billiard Bowling Golf 2 km Lyžařský vlek 2 km Šipky Tenisový kurt - venkovní 1.2 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.15 km Dětské hřiště 0.4 km Kino 0.3 km Park 0.4 km Vlaková zastávka 1.5 km Bar Restaurace Snídaně

Pokoje

Pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zažízením, televizí, telefonem, lednicí a rychlovarnou konvicí. Na všech pokojích je k dispozici wifi zdarma.

Část pokojů je bezbariérová, kdispozici je výtah.

Nabízíme snídaně formou bufetu za příplatek 100 Kč / 1os.

Na vybrané pokoje je možnost vstupu s domácím zvířetem, za poplatek 100 Kč / 1 noc.

Recenze

Tichý, klidný, čistý Krásný pobyt v jedné ložnici - čisté a tiché. Ideální místo pro zahájení různých procházkových zkoušek, které poskytují krásný výhled na okolní hory (myslím, že jedna cesta je do Kosova? Něco takového). Také krásná procházka po řece a krátká cesta autobusem z Boskovských jeskyní
Kirstie N 07.2017

Je co zlepšovat Kouřem smrdící vstup do hotelu i recepce - velmi špatný první dojem. Nízký tlak teplé vody a dlouho se musí čekat než se odtočí. Čistota OK, klid, WiFi bez problémů. Vstřícný personál. Snídaně dodatečně pokud máte rádi produkty z Lidlu.
Alex 05.2016

Dobrá úroveň i výbava Příjemný personál a rekontruovaný hotel v centru Semil, ideální pro dovolenou v Českém ráji. Problém je v okolí pouze se stravováním večer se těžko něco shání :-), Pokoje jsou čisté a dostatečně velké, přístup do hotelu všude pomocí čipové karty, dobré řešení bez klíčů. Klidné místo na kterém může být občas problém zaparkovat, především v sezoně.
Bezchli 03.2016

Dostupnost a rezervace

Stravování

Nabízíme ubytování včetně snídaně zahrnuté do celkové ceny za příplatek 100 Kč / 1os. 

Snídaně vydáváme v hotelové jídelně, ve všední dny od 7:30 do 9:30, o víkendu od 9:00 do 10:30.

Jak se k nám dostat?

K dispozici máme menší nehlídané parkoviště. 

Vzdálenost od autobusové a vlakového nádraží je cca 1500 m, nejbližší autobusová zastávka na náměstí cca 150 m od hotelu.