Filtry

Rekreační středisko Doly Bílina

Hotel Na poptávku
Cvikovská 180, 47152 Sloup v Čechách Ukázat na mapě
?

Rekreační středisko Doly Bílina nabízí ideální podmínky pro rodinné rekreace s dětmi nebo víkendové pobyty. Areál je obklopen lesem a jste tak na dosah nerušené přírodě. Od dubna do října jsou k dispozici pro ubytování také chatky.

Ubytování zajistí penzion s kapacitou 120 lůžek na 2, 3 a 4 lůžkových pokojích. K dispozici jsou také chatky s kapacitou 80 míst, které mají nově vybudované sociální zařízení. Rekreační středisko Doly Bílina je umístěno ve velkém areálu obklopeném jehličnatými lesy a pískovcovými skalami typické pro okolí obce Sloup v Čechách.

Výborná domácí kuchyně Vám zajistí celodenní stravování, formou buď plné penze nebo polopenze, a to ve dvou chodech. Občerstvení i posezení obstará vlastní restaurace rekreačního střediska. K pohodě vašeho příjemného ubytování u nás přispěje i krb, ve kterém je možné grilovat.

Pohodová rekreace nemusí být jen o lenošení, přímo v areálu rekreačního střediska můžete využít volejbalové hřiště, tenisový kurt, stolní tenis nebo hřiště pro plážový volejbal. Přímo naproti rekreačnímu středisku se nachází koupaliště s pláží. 


Okolí

Pro milovníky turistiky skýtá obec Sloup v Čechách a její okolí mnoho možností: například proslulý Skalní hrad, Lesní divadlo, Samuelova jeskyně, Vyhlídka Na Stráži a mnoho dalších.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Bezbariérový přístup Konferenční/společenská místnost Přednáškový sál TV místnost Zahrada Beachvolejbalový kurt Půjčovna sportovního vybavení Stolní tenis Úschovna jízdních kol Dětské hřiště Jízda na koni Rybolov Bar Perličková vana Sauna

Pokoje

2, 3 a 4 lůžkové pokoje se základním vybavením. Všechny pokoje v hlavní budově mají sociální zařízení. 

Velké chatky pro 5 osob jsou vytápěné a mají vlastní sociální zařízení.

Menší chatky pro 4 osoby jsou vytápěné bez vlastního sociálního zařízení.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Výborná domácí kuchyně Vám zajistí celodenní stravování, formou buď plné penze nebo polopenze, a to ve dvou chodech. Občerstvení i posezení obstará vlastní restaurace rekreačního střediska. K pohodě vašeho příjemného ubytování u nás přispěje i krb, ve kterém je možné grilovat.

Extra

Rekreační středisko Doly Bílna je hojně využíváno také pro rekondiční pobyty nejen seniorů. Pro tyto účely disponujeme vhodným zázemím. Našim hostům jsou k dispozici relaxační programy s nabídkou masáží. Svét tělo můžete regenerovat v připravené sauně a vířivé vaně. Připravíme individuálně upravený jídelníček, který je sestaven šéfkuchařem přesně pro váš cíl rekondičních pobytů.

Rekreační středisko je vhodné také pro pořádání firemních školení nebo nejrůznějších seminářů. Pro tyto účely jsou k dispozici školící místnosti a učebny rozlišných velikostí. Celý areál je pokryt bezdátovým připojením k internetu (Wi-fi). Pro organizování školení a seminářů je vhodná také poloha - naše středisko je vzdáleno přijatelných 90 km od Prahy.

Jak se k nám dostat?