Filtry

Rekreační areál Slunce Žandov

Rekreační zařízení Okamžitá rezervace
Volfartická 1, 47107 Žandov Ukázat na mapě

Areál je situován v tichém místě u silnice Žandov - Volfartice, asi 1,5 km od centra Žandova.

Ubytování je zajišťováno ve 2, 3, 4 a 5-lůžkových chatách. Některé chatky jsou vybaveny lednicemi. V případě zájmu o chatku s lednicí se prosím informujte při objednání vašeho pobytu, pokud tato chatka bude k dispozici, rádi vás v ní ubytujeme. Vařit si můžete ve společné kuchyni, nebo si v naší prodejně vybrat z denní nabídky rychlého občerstvení, teplé i chlazené nápoje, nanuky, cukrovinky a další.

V bezprostřední blízkosti naleznete koupaliště, tenisové kurty či hřiště na plážový volejbal.


Okolí

V bezprostřední blízkosti naleznete koupaliště, tenisové kurty či hřiště na plážový volejbal.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Zahrada Beachvolejbalový kurt 0.01 km Stolní tenis Tenisový kurt - venkovní 0.05 km Houbaření Vlaková zastávka 2 km Zahrádka Nekuřácké prostředí Kuchyň Terasa Úschovna zavazadel Venkovní gril Vícejazyčný personál Bowling 17.6 km Golf 13.3 km Lyžařský vlek 12.6 km Půjčovna kol 11.3 km Autobusová zastávka 2 km Cyklotrasy v okolí Kino 12.3 km Letiště 63.5 km Přírodní koupání 0.05 km Rybolov Turistické trasy v okolí Cukrárna 11.6 km Kavárna 11.6 km Pizzerie 0.7 km Restaurace 2 km Bazén - venkovní Kadeřnictví/salón krásy 12.8 km Masáže 12.8 km Sauna 15.1 km Půjčovna sportovního vybavení

Pokoje

Nabízíme pětilůžkové chatičky, které mají dva samostatné vchody do pokojů pro 3 a pro 2 osoby. Součástí chatičky je i malá veranda, kde je možnost posezení. Výhodou je, že můžete zaparkovat přímo u chatky.
Třílůžkové a čtyřlůžkové chatičky mají verandu, na které můžete posedět. Výhodou je, že můžete zaparkovat přímo u chatky.
Čtyřlůžkové chatičky s prosklenou verandou mají dva dvoulůžkové pokoje, z nichž jeden je průchozí. Chatička je vhodná pro ubytování rodiny s dětmi. Výhodou je, že můžete zaparkovat přímo u chatky.
Dvoulůžkové chatky mají malou terasu, která slouží k posezení. Výhodou je, že můžete zaparkovat v blízkosti chatky.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Stravování

V areálu neposkytujeme možnost objednání stravování. Vařit si můžete ve společné kuchyni, nebo si v naší prodejně vybrat z denní nabídky rychlého občerstvení, teplé i chlazené nápoje, nanuky, cukrovinky a další.

Jak se k nám dostat?

Areál je situován v tichém místě u silnice Žandov - Volfartice, asi 1,5 km od centra Žandova.