Filtry

Nad Královnou Hotel & Restaurant

Hotel Na poptávku
Nad Kamínkou 1526, 15600 Praha Ukázat na mapě
3,5

Nový, stylový Hotel Nad Královnou *** se nachází na okraji Prahy ve Zbraslavi. Od centra Prahy je vzdálen ca 15 - 20 minut.

Hotel je umístěn v nejklidnější části Zbraslavi, nedaleko lesoparku Borovičky a je vhodný pro všechny ty, kteří preferují klid a soukromí.

Hotel Nad Královnou *** poskytuje ubytování v 22 pokojích pro 2, 3 a 4 osoby s možností přistýlky s celkovou kapacitou 60 osob. Všechny pokoje jsou provedeny ve vysokém standardu a mají vlastní koupelnu se sprchou či vanou, toaletu,  LCD TV, přístup k internetu. 

V hotelu se nachází stylová restaurace s pivnicí, kde nám bude potěšením, servírovat Vám výbornou, českou či italskou kuchyní. V případě hezkého počasí máme otevřené dvě letní zahrádky.  V hotelu jsou oddělené nekuřácké a kuřácké prostory. Pro organizování společenských akcí, firemních školení či seminářů je pak vhodný oddělený salonek.

Pro Vaše malé ratolesti je v hotelu malý dětský koutek a u jedné z letních zahrádek také malé dětské hřiště.

Samozřejmostí je také bezplatné parkoviště pro osobní auta a autobus.


Okolí

Hotel Nad Královnou *** se nachází na okraji Prahy ve Zbraslavi. Od centra Prahy je vzdálen ca 15 - 20 minut autem nebo veřejnou dopravou.

Městská část Praha - Zbraslav se rozkládá na soutoku Vltavy a Berounky na jižním okraji Prahy. Než byla roku 1974 připojena k hl. m. Praze, byla samostatným městem – Zbraslaví nad Vltavou. Po připojení byla součástí Prahy 5, dnes je samostatnou městskou částí.

Mimo auta též pomocí MHD ze Smíchovského nádraží, vlakem po trati Praha - Vrané nad Vltavou nebo na kole po cyklostezce Modřany - Zbraslav.

Ve Zbraslavi a jejím okolí, najdete mnoho možností na výlet, ať už pěšky či na kole. Jen namátkou lze zmínit lesopark Borovičky, keltské Oppidum Závist, vysílač Cukrák či nespočet možností projížděk na kole podél řek Vltavy nebo Berounky.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Informační služba Konferenční/společenská místnost Pokojová služba Recepce Taxi TV Výtah Zahrada Tenisový kurt - venkovní 0.1 km Úschovna jízdních kol Dětské hřiště Houbaření Bar Kavárna Pivnice Pizzerie Restaurace Zahrádka Sauna Nekuřácké prostředí Zdravotní středisko 0.3 km Beachvolejbalový kurt 1 km Billiard 2 km Bowling 1.4 km Golf 1.4 km Golfový trenažér 1 km Šipky 2 km Squash/ricochet 1 km Stolní tenis 1 km Autobusová zastávka 0.3 km Cyklotrasy v okolí Divadlo 1.9 km Letiště 25 km Park 0.9 km Přírodní koupání 3.5 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 2 km Cukrárna 0.75 km Fitness 1 km Jóga 1.2 km Kadeřnictví/salón krásy 1 km Masáže 1 km Solárium 0.7 km

Pokoje

Všechny pokoje jsou provedeny ve vysokém standardu a mají vlastní koupelnu se sprchou či vanou, toaletu,  LCD TV, přístup k internetu. 

Recenze

Dobrá volba V tomto hotelu jsme zůstali jen jednu noc. Je to dobrý 3hvězdičkový hotel. K dispozici je restaurace s letní terasou. Snídaně byla dobrá. Měli jsme prostorný pokoj orientovaný na vnitřní dvůr. Je to asi 20 minut od centra Prahy, snadno dosažitelné autem. Pokud nemáte žádné auto, není důvod zůstat tam.
places_beautiful 08.2018

Slabý průměr Po dlouhé době jsem s rodinou navštívila tuto restauraci a nebyla jsem spokojena. Výběr jídel velký,, ale kvalita pokulhává. Nejvíce mi vadily špinavé a opatlané talíře . Přílohy nebyly fresh a vypadaly značně unaveně. Celkový dojem nic moc. Obsluha milá, ale bohužel nedbale oblečená .
Iveta B 08.2016

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.


Stravování

V hotelu se nachází stylová restaurace a pivnice s celkovou kapacitou 120 osob, kde nám bude potěšením, servírovat Vám výbornou, českou či italskou kuchyní. V případě hezkého počasí máme otevřené dvě letní zahrádky. V restauraci jsou oddělené nekuřácké a kuřácké prostory. Pro organizování společenských akcí, oslav, firemních školení či seminářů je pak vhodný oddělený salonek s kapacitou 30 osob.

Extra

Služby hotelu:

Stylová restaurace a pivnice Vlastní parkoviště pro osobní automobily a autobus Domácím zvířatům vstup není povolen Nekuřácké místnosti Úschova cenných předmětů Úschovna jízdních kol Informační služba Svatební hostiny Oslavy Školení Salónek Bezplatný přístup k internetu – WiFi Dětský koutek Cykloturistika

Jak se k nám dostat?

Mimo auta též pomocí MHD ze Smíchovského nádraží, vlakem po trati Praha - Vrané nad Vltavou nebo na kole po cyklostezce Modřany - Zbraslav.