Filtry

Pension Heřman

Pension Okamžitá rezervace
Rudník 129, 54372 Rudník Ukázat na mapě
?

Pension a kemp Heřman se nachází v podhorské obci Rudník v Krkonoších. Stojí u silnice I.třídy mezi horskými rekreačními středisky Špindlerův Mlýn, Janské Lázně a Pec pod Sněžkou. Tato poloha je velmi výhodná, poskytuje možnost výletů do všech okolních středisek. Okolí pensionu Heřman je ideálním místem pro zimní sporty - sjezd a běh na lyžích, snowboarding a další.

Parkoviště před pensionem je dáno hostům bezplatně k dispozici . Možnost pronájmu 2 garáží za poplatek. Parkoviště je v nočních hodinách uzamykatelné závorou.

Psům je vstup do pensionu povolen.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Konferenční/společenská místnost TV místnost Tenisový kurt - venkovní Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Dětské hřiště Diskotéka 0 km Houbaření Noční klub 0 km Restaurace Zahrádka Bazén - venkovní Masáže Solárium

Pokoje

Pension Heřman disponuje ubytovací kapacitou 12 pokojů (1, 2, 3 a 4 - lůžkových). Pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, televizorem se satelitem, ledničkou.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Lyžování v Krkonoších: slevy na SKIPAS

Krkonoše jsou naše nejvyšší a nejoblíbenější lyžařská destinace. V článku níže se podívejte na pár užitečných tipů které jsme pro vás na lyžařkou sezónu v Krkonoších připravili.


Stravování

Navštivte naši restauraci pro 80 osob zařízenou krásným rustikálním dřevěným nábytkem. Čeká na Vás výborná kuchyně, profesionální gastronomický servis a příjemná atmosféra.