Filtry

Lesní hotel

Hotel Na poptávku
Filmová 4346, 76001 Zlín Ukázat na mapě

Lesní hotel**** se nachází na okraji města Zlína v klidné zlínské lokalitě. Hotel byl uveden do provozu v roce 2010. Nabízí moderní a pohodlné ubytování nedaleko přírody.  K dispozici je celkem 20 dvoulůžkových pokojů, z nichž je 16 pokojů typu STANDARD, 2 Apartmány a 2 Prezidentské Apartmány, jejichž součástí je i vlastní finská sauna. Všechny pokoje jsou velmi komfortně vybaveny. Lesní hotel obdržel od Asociace hotelů a restaurací České republiky Certifikát o udělení Klasifikačního znaku Oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení České republiky, čímž byl zařazen do třídy ****  


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Cateringové služby Dětský koutek Expresní check-in Expresní check-out Hotelový transport Informační služba Internetový koutek Kanceláře k pronájmu Konferenční/společenská místnost Kuchyň Parkoviště pro autobusy a kamiony Pokojová služba Postýlka Praní prádla Průvodce Recepce Sekretářské služby Taxi Terasa TV Úschovna zavazadel Venkovní gril Vícejazyčný personál Výtah Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Autobusová zastávka 0.02 km Cyklotrasy v okolí Diskotéka 2 km Divadlo 2 km Houbaření Jízda na koni Kino 2 km Noční klub 2 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 2 km Vyhlídkové lety Restaurace Snídaně Speciální dietní menu/bezlepková dieta Zahrádka Masáže Pantofle Parní sauna Perličková vana Sauna Solárium 2 km Wellness/lázně Župan

Pokoje

 

Hotel disponuje celkem 20. pokoji, z toho je 16 standardních pokojů, dva apartmány a taktéž dva prezidentské apartmány, jejichž součástí je i vlastní finská sauna.

Všechny pokoje jsou velmi komfortně vybaveny.

    Standartní pokoje

   • dvoulůžkové pokoje o rozloze 42 m2
   • koupelna s vanou, sprchovým koutem a bidetem
   • vybavení
       - minibar
       - televize
       - internetové připojení
       - telefon s přímou volbou
       - trezor

    Apartmán

   • dvoupokojové apartmá o rozloze 66 m2
   • možnost přistýlky
   • koupelna s vanou, sprchovým koutem a bidetem
   • vybavení
       - minibar
       - televize
       - internetové připojení
       - telefon s přímou volbou
       - trezor

    Prezidentské apartmá

   • rozloha apartmá 116 m2
   • předpokoj s vlastním sociálním zařízením
     (možnost přistýlky)
   • prostorný obývací pokoj, samostatná ložnice
   • nadstandartní koupelna s finskou saunou
   • vybavení
       - minibar
       - televize
       - internetové připojení
       - telefon s přímou volbou
       - trezor

 

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Události

V rámci ubytování od 1.10.2014 - 31.12.2014 vstupdo Wellness Centra ZDARMA 

Stravování

Zkušený šéfkuchař, kvalitní suroviny a zajímavý výběr jídel. V hotelové restauraci si zaručeně pochutnáte. Pořádáme taktéž zážitkovou gastronomii.

Hotelové prostory jsou ideálním místem pro konání různých akcí, jako jsou například rodinné oslavy, svatební hostiny, firemní školení, konference, smuteční hostiny, oslavy narozenin, promoce, bankety a další.

K dispozici jsou dva salonky, jeden o kapacitě 15 osob a druhý o kapacitě 50 osob, dále je možno využít prostory restaurace o kapacitě 60 osob. Vše je možno spojit s hotelovým foajé, tudíž kapacita pro různé akce může být posléze až pro více jak 100 osob. Samozřejmostí je pak možnost uzavření různých částí hotelu dle charakteru akce, pro její níčím nerušený průběh.

Jak se k nám dostat?

autobusová zastávka cca 50m od hotelu