Filtry

Staroměstský penzion

Pension Na poptávku
Křížová 93/8, 39001 Tábor Ukázat na mapě
?

Staroměstský penzion se nachází v křivolakých uličkách historického jádra města Tábora, západně od Žižkova náměstí. Klidná část starého města je snadno dostupná prostředky MHD, přijet můžete i autem nebo na kole.

Kompletně zrekonstruovaný dům, jehož historie sahá až do šestnáctého století, nabízí komfortní ubytování ve třech stylových pokojích a jednom luxusním podkrovním apartmánu. Přízemí skýtá jídelnu a společenskou místnost, k dispozici mají hosté pro svůj odpočinek i útulnou terasu s posezením.

 


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště 0.2 km Nekuřácké prostředí Průvodce Směnárna 1 km Taxi Zdravotní středisko 0.3 km Aerobik 0.8 km Bowling 1 km Půjčovna kol 0.5 km Squash/ricochet 1.5 km Tenisový kurt - venkovní 1 km Úschovna jízdních kol Dětské hřiště 0.3 km Diskotéka 0.2 km Divadlo 0.3 km Houbaření Jízda na koni Kino 0.5 km Rybolov Vyhlídkové lety Bar 0.3 km Cukrárna 0.5 km Internetová kavárna 0.3 km Kavárna 0.3 km Pivnice 0.2 km Pizzerie 0.3 km Restaurace 0.2 km Vinárna 0.3 km Zahrádka 0.4 km Bazén - venkovní 1.5 km Bazén - vnitřní 1.5 km Fitness 1 km Masáže Parní sauna 1 km Sauna 0.5 km Solárium 0.8 km

Pokoje

Připraveny jsou pro Vás dva dvoulůžkové, jeden třílůžkový pokoj a jedno apartmá pro čtyři osoby. Všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, apartmán pak dvěma pokoji obývacím koutem a plně vybavenou kuchyní. 

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Jak se k nám dostat?

Jedete-li do Tábora autem nebo na kole, všechny ukazatele na centrum Vás přivedou na ulici Na Parkánech, z které odbočíte do uličky mezi hotel Dvořák a protilehlé parkoviště. Na konci této ulice vjedete vlevo do ulice Klokotská, ze které hned při první příležitosti (cca 20m) uhnete doprava, do ulice ulice Křížová, kde se po 200m na levé straně Staroměstský penzion nachází.
Přijedete-li vlakem nebo autobusem, doporučujeme využít MHD č. 60 nebo 61, které Vás přivezou z nádraží na Žižkovo náměstí, odkud se dáte podél kostela ulicí Svatošovou na náměstí Miluláše z Husi (cca 200m), odkud projdete mírně z kopce ulicí Soukenickou a po dalších cca 200m dorazíte k penzionu.