Filtry

RUBYK

Hotel Okamžitá rezervace
Krátká 193, 56301 Lanškroun Ukázat na mapě
4,0

Hotel garni RUBYK se nachází v obci Lanškroun a nabízí možnost krátkodobého i dlouhodobého ubytování.

Hotel disponuje dvanácti nově zrekonstruovanými pokoji odpovídající svým vybavením kategorii ***

Ve druhém patře budovy se nachází hostel, který nabízí ubytování ve sdílených 2-4 lůžkových pokojích.

Součástí je vlastní parkoviště.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 0.7 km Pokojová služba Praní prádla TV TV místnost Zdravotní středisko 1 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.5 km Dětské hřiště 0.4 km Diskotéka 0.2 km Houbaření Jízda na koni Kino 0.75 km Rybolov Vlaková zastávka 0.3 km Bar 0.45 km Cukrárna 1 km Kavárna 1 km Pivnice 1 km Pizzerie 0.8 km Restaurace 0.45 km Masáže 1 km Půjčovna kol Cyklotrasy v okolí Divadlo 0.05 km Turistické trasy v okolí Pantofle Župan

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zůstaňte v hotelu Čistý a útulný hotel nedaleko nádraží a nedaleko od centra města a nákupních center. Hotel má dobře fungující Wi - Fi, možnost snídaně. Okolí hotelu je poměrně klidné, takže můžete zaručit dobrý noční spánek. . .
2013_fabi 02.2019

Nové zařízení, dobré služby Pokoje jsou úplně nové, vybavení velmi pěkné. Jde o přízemní místnosti takže výhled je pouze na parkoviště. Dojem ale hodně kazí snídaně. Personál se velmi snaží, ale není to ještě standard. Protože je snídaně až na 8. hodinu, už jsem se tam přestal ubytovávat.
iv03 04.2018

Velmi kvalitní ubytování v hotelu RUBYK Lanškroun Ubytování na jedničku, vše jak mělo být. Velmi kvalitní služby v hotelu, profesionální přístup vedení hotelu a všech zaměstnanců. Snídaně bohatá a pro každého se něco najde. Můžu všem doporučit, kdo se chytá navštívit město Lanškroun.
Zdeněk V 01.2016

Dostupnost a rezervace