Filtry

BORS CLUB

Hotel Na poptávku
Na Valtické 650/85, 691 41 Břeclav, 69141 Břeclav Ukázat na mapě

Hledáte-li ubytování ve městě Břeclav v srdci jižní Moravy, i zde vám jsme k dispozici. Areál BORS Clubu se nachází na okraji města Břeclav, v Poštorné, přibližně 15 minut od dálnice D2 (Bratislav - Brno). Leží v těsné blízkosti Lednicko-valtického areálu, který nabízí rozmanité památky. Nově vybudované cyklostezky jsou velmi lákavé pro příznivce cykloturistiky. Ubytování v Břeclavi je ideální, láká-li vás především aktivní dovolená.

Poznejte výhody ubytování v  BORS Clubu, ke kterému náleží tenisový areál. Ubytujte se a využijte různorodých sportovních aktivit. Nabízíme tenisové kurty, fitcentrum, kvalitní posilovnu i wellness a především krásné okolí, jež je výjimečné pro jih Moravy.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Místo vyhrazené pro kuřáky Přednáškový sál Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Zajištění kulturních a sportovních akcí Billiard 0.8 km Bowling 1 km Golf 24 km Lyžařský vlek 24.5 km Minigolf 0.8 km Půjčovna lyží 24.5 km Squash/ricochet 1.1 km Tělocvična/sportovní hala 1 km Tenisový kurt - venkovní Tenisový kurt - vnitřní Úschovna jízdních kol Aquapark 1 km Autobusová zastávka 0.6 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Letiště 67 km Park 1 km Přírodní koupání 4.2 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 3.6 km Kavárna 0.2 km Pivnice 0.2 km Pizzerie 0.1 km Restaurace 0.4 km Snídaně Zahrádka 0.2 km Bazén - venkovní 3.1 km Bazén - vnitřní 3.1 km Fitness Perličková vana Sauna Wellness/lázně

Pokoje

Ubytování BORS Club nabízí nejen pro členy Občanského sdružení dvoulůžkové pokoje a apartmány. Standardně jsou vybaveny minibarem, barevným TV se satelitním příjmem, telefonem, internetovým připojením a komplexním sociálním zařízením. V areálu je k dispozici návštěvníkům hlídané parkoviště a dále potom mohou využít množství sportovních a relaxačních aktivit, které jsou pro členy přítomny v areálu komplexu.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.