Filtry

Karlovy Vary - byt s krásnou vyhlídkou

Apartmán Okamžitá rezervace
Vyšehradská 10, 36001 Karlovy Vary Ukázat na mapě

Byt se sedmi lůžky a přistýlkou pro dva, s krásnou vyhlídkou na lázeňské město Karlovy Vary. Odpočiňte si! Pijte léčivé prameny, relaxujte v lázních, nechte se budit vyzváněním zvonů, procházejte se celé hodiny po okolních lesích. Zastavte se v uspěchaném životě a načerpejte zde zpět své síly. V domě bydlel osobní krejčí prvního prezidenta Československa, Tomáše Gariggua Masaryka. Dům je situován přímo nad středem města s pramenem Vřídlo. 

V blízkosti je podzemní parkoviště s dostatečnou kapacitou, několik restaurací, prodejna potravin, možnost lázeňské péče, lanová dráha z centra od Vřídla k vrchní části ulice. Jiná lanová dráha vede na vyhlídku Diana nad městem. Bus 300 m.


Okolí

Tipy na výlet: 
Vláčkem Hrad Bečov s Relikviářem svatého Maura ze 13. století 
Pěšky nebo na kole Hrad Loket se středověkou mučírnou. 
Skiareál Boží Dar a Klínovec


Vybavení

Domácí mazlíčci Nekuřácké prostředí Zahrada Golf 2 km Tenisový kurt - venkovní 0.1 km Tenisový kurt - vnitřní 0.1 km Úschovna jízdních kol Divadlo 0.5 km Houbaření Jízda na koni Kino 3 km Vyhlídkové lety Bar 0.5 km Kavárna 0.1 km Restaurace 0.5 km Zahrádka Masáže 0.5 km Wellness/lázně 0.5 km

Pokoje

Byt se nachází ve druhém patře. Je rozlehlý, dole je kuchyň, velký pokoj a koupelna s toaletou. O patro výše jsou tři mansardy v podkroví a nad nimi Ačko pod střechou. Styl - ponechána patina. Po celé ploše je vytápěn ústředním topením. Teplá voda z bojleru postačí pro sprchu všech osob.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.