Filtry

Green-Apartment

Pension Na poptávku
Duhová 519/27, 35101 Františkovy Lázně Ukázat na mapě
?

Ubytování v soukromí ve 2 apartmánech našeho penzionu, který splňuje požadavky na lázeňský pobyt, dovolenou, prázdninový pobyt i víkendovou návštěvu našeho krásného města - Františkovy Lázně. Dále pro Vás můžeme zajistit lázeňské procedury.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Pokojová služba Praní prádla TV Úschovna jízdních kol Dětské hřiště 0.2 km Diskotéka 0.5 km Divadlo 0.5 km Houbaření Kasíno 0.5 km Bar Zahrádka Masáže 0.7 km Wellness/lázně 0.5 km

Pokoje

Luxusní apartmány 50m podlahové plochy-manželské postele, vybavená kuchynka: varná konvice, mikrovlnná trouba, lednice,indukční varic, teplá a studená voda, WC, sprchový kout, Wifi, satelitní televize, apartmán je pro 2 osoby s možností přistýlky na rozkládací pohovce pro další 2 osoby, mísa čerstvého ovoce na apartmánu.Zapůjčení kol-zdarma.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.