Filtry

Penzion Ruland

Pension Na poptávku
U Viaduktu 39, 64300 Brno Ukázat na mapě
?

Penzion Ruland byl postaven na zelené louce, dokončen a otevřen v roce 2010. V přízemí se nachází útulná restaurace, která nabízí klasickou českou kuchyni a speciality pro gurmány, jako grilovaná vepřová kolena, pečená žebra, grilované sele, dobroty z udírny a z venkovního grilu. Vinotéka restaurace nabízí špičková vína vinařů z Velkých Bílovic, Rakvic a Moravských Bránic. Na čepu má restaurace 2 druhy piva a 4 druhy sudových vín, kávovar umí 8 druhů kávy. Na přání klientů zajišťuje restaurace i polopenzi. V 1. a 2. patře se nachází 1 jednolůžkový a 6 dvoulůžkových pokojů, všechny s vlastním sociálním zařízením, TV a připojením na internet WIFI. Vlastní parkoviště se na noc uzavírá. Do centra Brna se dostane host buď vlastním vozem asi za 15 minut, nebo městskou hromadnou dopravou za  20 minut. Na brněnské výstaviště lze dojet asi za 30 minut, na autodrom za 40 minut a na brněnské letiště se dojede za 10 minut. V městské části Brno-Chrlice lze v létě využívat tenisové kurty, volejbalový kurt a fotbalové hřiště, v okolí Chrlic vede cyklosteska Brno-Vídeň.  Přímo v penzionu je k dispozici stolní tenis, stolní fotbálek, petanque. Pro zájemce organizujeme řízenou degustaci moravských vín a grilování na letní zahrádce. V restauraci lze uspořádat oslavy, rauty a společenská setkání.

 

 


Okolí

Městská část Brno-Chrlice se nachází na jižním okraji města Brna. Žije zde 3 600 obyvatel, v městské části se nachází základní a mateřská škola, železniční stanice směr Brno-Přerov, tenisové kurty, fotbalový stadion, specializovaný sociální ústav pro nevidomé a na okrajio obce se nachází průmyslová zóna s celou řadou firem. Z městské části Chrlice se snadno dostanete do nákupního a zábavního centra Olympia u dálnice D2, na brněnské letiště v Brně-Tuřanech. Území Chrlic protíná cyklosteska Brno-Vídeň.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 2 km Taxi TV místnost Venkovní gril Zahrada Zdravotní středisko 0.5 km Stolní tenis Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.05 km Divadlo 8 km Kino 2 km Letiště 7.5 km Bar Cukrárna 0.5 km Kavárna Pivnice Restaurace Snídaně Vinárna Zahrádka

Pokoje

Dva dvoulůžkové pokoje mají pevně spojená lůžka, dva dvoulůžkové pokoje mají oddělená lůžka a dva dvoulůžkové pokoje mají  variabilní uspořádání, kdy lze lůžka spojit, nebo oddělit. Pokoj je vybaven konferenčním stolkem, dvěma židlemi a nočními stolky. Každé lůžko má vlastní lampičku. Dva dvoulůžkové pokoje jsou navíc vybaveny psacím stolem. Tři pokoje jsou situovány do ulice a 4 pokoje jsou sitovány  výhledem do zahrady. Na pokoji je TV a možnost připojerní zdarma na internet přes WIFI. Na dvoulůžkové pokoje lze umístit přistýlku.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Ubytování s degustací a nebo přímo ve vinném sklípku

Vybrali jsme pro vás více než 50 ubytování na jižní Moravě od Znojma až po Uherské Hradiště, která vám mohou zajistit degustaci vína. Jedná se o ubytování v soukromí a nebo v penzionech, pro malé ale i velké skupiny.

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Události

Řízená degustace moravských vín, venkovní grilování.

Stravování

V restauraci se podávají snídaně v době od 7,00 do 10,00 hodin. Dle potřeby lze připravit balíček. Restaurace otevírá pondělí až sobota od 16,00 hodin a nabízí klasickou českou kuchyni, steaky, speciality na grilu, z udírny a na přání lze zajistit rauty, oslavy a společenská setkání.

Extra

Rodinné prostředí, příjemná atmosféra, osobní přístup.

Jak se k nám dostat?

Sjezd z dálnice D2 u Olympie, pak směr Tuřany. autobusem MHD č.59 a 78, nebo vlakem směr Brno-Přerov.