Filtry

Apartment Kaiser, Národní třída 17

Apartmán Okamžitá rezervace
Národní 17, 11000 Praha Ukázat na mapě
3,0

Apartmán s prostornou terasou a krásným výhledem na Pražský hrad se nachází v samém srdci Starého Města na Národní třídě. Jsou jen pár kroků od Národního divadla, Karlova mostu, Václavského náměstí a Staroměstského náměstí. Apartmán má jedinečnou polohu, neboť se nachází přímo v historickém centru Prahy. Z apartmánu máte na dosah ruky všechny historické památky, nejlepší restaurace a bary, divadla, muzea a velké množství obchodů.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.2 km Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Informační služba Obchodní centrum 0.15 km Recepce Směnárna 0.3 km Taxi Výtah Zdravotní středisko 0.3 km Aerobik 0.2 km Bowling 0.5 km Golf 1.5 km Minigolf 1 km Squash/ricochet 0.5 km Stolní hry Tělocvična/sportovní hala 0.1 km Aquapark 2 km Cyklotrasy v okolí Diskotéka 0.2 km Divadlo 0.1 km Kasíno 0.1 km Kino 0.5 km Letiště 6 km Noční klub 0.1 km Park 0.3 km Tramvajová zastávka 0.2 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1 km Bar 0.1 km Cukrárna 0.2 km Internetová kavárna 0.2 km Kavárna 0.1 km Pivnice 0.1 km Pizzerie 0.1 km Restaurace 0.2 km Snack bar 0.01 km Vinárna 0.3 km Vinný sklípek 0.05 km Bazén - venkovní 1.5 km Bazén - vnitřní 2 km Fitness 0.15 km Jóga 0.1 km Kadeřnictví/salón krásy 0.15 km Masáže Parní sauna 1.5 km Sauna 1 km Solárium 0.2 km Wellness/lázně 1.5 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Smutné obyvatele a zaměstnanci a hostely Celé zařízení a všichni v něm voní kari, nicméně sprchy byly hezké a tam bylo hezké WC, doufám, že si rozbiješ páchnoucí personál. Můj pár se těšil, ale stále jsem si myslel, že je to daleko
Barbz wire M 07.2018

Miloval to! Obrovský Děkujeme manažerovi a zaměstnancům Kaiser Hostel! Náš pobyt v hostelu jsme si užívali naplno! Pokoje jsou prostorné, čisté, ložní prádlo je dobré, wi - fi je rychlé a stabilní, teplá voda po celý den, sprchy a WC jsou odděleny, což dělá pohodlnější, oba jsou čisté a skvělé k použití. Kuchyně je dobře organizovaná, ačkoli jsme ji moc nepoužívali. Dva chladničky, spousty talířů / sklenic / šálků, vše je vždy čisté a suché, připravené k použití. Plus TV v jídelně: -) Celkově to miloval! Kdybychom znovu navštívili Prahu, určitě zůstaneme v Kaiseru!
Canteiro D 05.2018

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.