Filtry

Kouzelná chaloupka

Chata Na poptávku
, 67126 Dyjákovice Ukázat na mapě
?

Nabízíme ubytování v soukromí v malé obci na Znojemsku s 850 obyvateli. Krajina je rovinatá, poseta poli a vinohrady. Nabízí ideální podmínky pro cykloturistiku, tak i pro rodinnou rekreaci. Přes vesnici vede Znojemská vinařská cyklostezka. Pro milovníky vína je zde velké množství útulných zákoutí vinných sklípků. V blízkosti se nachází mnoho zajímavých turistických cílů.

 


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky TV TV místnost Venkovní gril Zahrada Zdravotní středisko 0.1 km Půjčovna kol 0.7 km Tenisový kurt - venkovní 1.2 km Úschovna jízdních kol Aquapark 11 km Autobusová zastávka 0.15 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.15 km Houbaření Přírodní koupání 5 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 7.6 km Pivnice 0.2 km Restaurace 0.3 km Vinný sklípek 0.2 km Zahrádka Bazén - venkovní 13 km Bazén - vnitřní 15 km Wellness/lázně 13 km Klimatizace Kuchyň

Pokoje

Kapacita  ubytování je 8 osob. 1pokoj 3lůžka, 2pokoj 2lůž+přistýlka, společenská místnost 2lůžka, kompletní vybavená kuchyń, koupelna, wc, tv, dvbt, wifi, venkovní terasa, parkování před domem, kola možnost v garáži. Obchod 50m, hostinec 100m, cyklostezka kolem domu, možnost rybolov na povolenku, mnoho turistických zajímavostí v okolí.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

Bez stravy,kompletní vybavená kuchyń