Filtry

One Room Hotel

Hotel Okamžitá rezervace
Mahlerovy sady 1, 13000 Praha Ukázat na mapě

One Room Hotel se nachází přímo v pražském žižkovském televizním vysílači, 66 metrů nad úrovní Prahy.

Součástí rekonstrukce v roce 2011/2012 byla i proměna jedné z kabin v luxusní jednopokojový hotel – apartmá One Room Hotel. Prvotřídní služby a jedinečný design interiéru jsou samozřejmostí. Budete se moci položit do prostorné postele a pozorovat město z ptačí perspektivy obklopeni nejmodernějšími technologiemi a profesionálním personálem.

Pohled na Prahu z výšky 66m, digitální audio-vizuální výbava, luxusní mini bar a mnoho dalšího budou vytvářet z tohoto jednopokojového hotelu skutečně jedinečnou záležitost.


Okolí

Žižkovská věž je neodmyslitelnou dominantou hlavního města a již před dvacet let dotváří jeho panorama. Je jen velmi málo míst v Praze, odkud věž není vidět, a tak není divu, že se objevuje na většině fotografií turistů z celého světa. Díky jedinečné poloze v blízkosti centra Prahy a široké nabídce služeb, je vyhledávanou atraktivitou nejen zahraničních turistů, ale také pro obyvatel Prahy a České republiky. Nejvyšší stavba České republiky nabízí unikátní 360° vyhlídku s tematicky řešenými kabinami včetně interaktivní části, restauraci, café, bar a luxusní apartmá. Po rekonstrukci v letech 2011-2012 jsou veškeré prostory zpracovány nevšedním stylem a osloví tak návštěvníky svým jedinečným industriálním designem.

Okolí TOWER PARK PRAHA obklopuje park, kde bylo v roce 2014 otevřeno profesionální minigolfové hřiště, pétanque a kde se také nachází zahradní restaurací MIMINOO s letní terasou a piknikovou zahradou, v zimě pak s venkovním kluzištěm.
Se svými 216 m Žižkovská věž nejen nejvyšší stavbou v Praze, ale také nejvyšší věží a nejvyšší vyhlídkovou plošinou v České republice.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Hotelový transport Informační služba Internetový koutek Klimatizace Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 1 km Pokojová služba Praní prádla Sekretářské služby Směnárna 0.4 km Taxi TV Vícejazyčný personál Výtah Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Billiard 0.4 km Bowling 0.9 km Horolezectví 4 km Minigolf Půjčovna kol 0.5 km Squash/ricochet 1 km Tělocvična/sportovní hala 0 km Tenisový kurt - venkovní 1 km Tenisový kurt - vnitřní 1 km Aquapark 9 km Autobusová zastávka 0.3 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.2 km Diskotéka 2 km Kasíno 0.5 km Kino 1 km Letiště 16 km Noční klub 2 km Park 0.45 km Tramvajová zastávka 0.5 km Vlaková zastávka 3.5 km Bar Cukrárna Kavárna Pivnice 0.4 km Pizzerie 0.4 km Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - vnitřní 1 km Fitness 0.7 km Kadeřnictví/salón krásy 0.5 km Koupele Masáže Pantofle Perličková vana 1 km Sauna 1 km Wellness/lázně 1 km Župan

Pokoje

Samotné apartmá je vybaveno stylovým nábytkem, jako je např. luxusní postel ručně šitá z koňských žíní švédské značky Hästanes.

Přírodní materiály použité při zařizování koupelny působí uklidňujícím dojmem a celému prostoru dodávají pocit ještě většího luxusu. V koupelně nechybí kromě vany a sprchového koutu bidet, luxusní froté, kosmetika značky L´occitane, a topné sklo, které příjemně vyhřeje Vaše ručníky.

Velkou předností apartmá je také prostorná šatna s velkým zrcadlem a samostatně nastavitelným klimatem. V obývací části se nachází minibar, lednička, kávovar Nespresso, PC, hi-fi systém a velká LCD televize značky BOSE s bohatým výběrem programů.

Recenze

Romantický večer na 6****** One Room hotel - romantický balíček - jsem si vybral na výročí vztahu se svou přítelkyní a byla to jednoznačně nejlepší volba, kterou jsem mohl udělat. Vyzvednutí luxusním vozem, fantastická obsluha, dechberoucí výhled, masáž a dvě opravu velice příjemná překvapení v nás nechaly celoživotní zážitek. Speciálně pak díky našemu osobnímu průvodci Petrovi který vše zařídil na jedničku. Rozhodně stojí za to!
Petr P 11.2017

ÚŽASNÝ Byla to skvělá zkušenost. Všechno bylo perfektní. Hotelová místnost byla prostorná, čistá a s krásným výhledem na celé město. Bylo to velmi pohodlné lůžko, z něhož se nebudete chtít probudit. Snídaně byla tak chutná. Všichni zaměstnanci byli milí, zdvořilí a užiteční. Mohu doporučit tento hotel, nic tam není možné.
Zuzana G 07.2017

Absolutně jedinečný zážitek! Absolutně jedinečný zážitek! Na věži jsme byli celou noc celou noc a personál byl fantastický. Nikdy jsem navštívil hotel s lepší péčí o zákazníky. Hotelová limuzína nás vzala před náš dům a řidič se o nás staral po celou dobu. Neustále byl přesvědčen, že všechno je v pořádku a splňuje každé přání, které máme. Bomba až do konce! Horolezec za oknem s k narozeninovou kartou byl STUNNING! Zůstaňte i trochu dražší, určitě doporučuji!
87Pedro 06.2017

Něco jiného než klasické hotely Personál byl tak milý a milý. Zejména pan Petr, děkuji vám za to, že jste se zabývali všemi rozmary. Je to místo jako žádný jiný, s nádhernou atmosférou tak odlišnou od klasických hotelů. A ten pohled, tak kouzelný v noci.
Eva G 05.2017

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.


Stravování

Celé patro se nachází ve výšce 66m a je určeno pro odpočinek, relaxaci a především k vychutnání prvotřídních pokrmů.Vstup do restaurace se u nás neplatí!

Restaurace Oblaca představuje unikátní kombinaci moderní kuchyně s nádherným výhledem na metropoli. Naší filozofií je použít ty nejlepší domácí produkty a nabídnout sezónní jídla, která uspokojí každého návštěvníka. V nabídce jsou mezinárodní pokrmy, ale také regionální kuchyně okořeněná kreativním dotykem moderní doby. K čerstvým pokrmům patří neodmyslitelně výběr těch nejlepších vín a českého piva.

Jak se k nám dostat?

Hotel je výborně dostupný vlastním vozem, který mohou hosté zdarma parkovat na venkovním či za poplatek na hlídaném podzemním parkovišti. Snadná dostupnost je také pomocí městské hromadné dopravy.