Filtry

Hotel Lázeňský vrch

Hotel Okamžitá rezervace
Valdštejnská 2179, 43601 Litvínov Ukázat na mapě
4,3

Nově postavený tříhvězdičkový Hotel Lázeňský vrch se nachází v centru města Litvínova. Hostům nabízí ubytování v atraktivním prostředí s moderním designem a s příjemným výhledem do centra města.

Hotel Lázeňský vrch disponuje 34 pokoji s bezplatným wi-fi připojením k internetu, z toho 5 apartmánů, které mají vlastní terasu a 29 pokojů typu standard. Hosté mohou parkovat na našem, kamerovým systémem střeženém, parkovišti o kapacitě 30 míst hned vedle hotelu.

Přijďte k nám do hotelu a podnikejte výlety do okolí, užívejte si příjemného prostředí, ať už jste tu za zábavou, či za obchodem, a potřebujete proto dočasné zázemí.

V celém hotelu je zabezpečené wi-fi připojení k internetu zdarma.


Okolí


O Litvínově

Doba, kdy byl založen Litvínov, přesněji Horní Litvínov, zůstane nejspíš navždy neznámá. Prameny, z nichž by se dalo toto zjistit, byly zničeny nebo ztraceny. V Praze shořely 5. července 1541 zemské desky a staré obecní záznamy z roku 1684 spolu se starými farskými zápisy se ztratily v polovině minulého století. Umístění dnešního Litvínova určili již ve středověku lidé, kteří založili usedlosti podél Divokého a Bílého potoka, v blízkosti cest kopírujících úpatí Krušnohoří. Nejstarší zmínkou o Litvínovu nám zůstává záznam z roku 1352 v papežském desátkovém registru Registrum decimarum papalium.

Severní část katastru města leží na úpatí Krušných hor, a proto osídlení sahá až do vyšších nadmořských výšek. Svahy Krušných hor jsou ve směru k hřebeni zbrázděny četnými podélnými a příčnými údolími, které jsou pro Litvínov zajímavým příměstským zázemím. Nejvýraznějším údolím je Šumenský důl, též nazýván "údolí Šumné" či "Šumenské údolí" s Bílým potokem, který byl v minulosti využíván také k plavení dřeva pro papírnu v Dolním Litvínově. Svahy úzkého a táhlého údolí jsou pokryty lesním porostem, ve kterém dnes stěží najdeme stopy rudného dolování či existence několika hamrů a mlýnů s dřevěnými koly poháněnými vodou. Během posledního půlstoletí prošel Litvínov výraznými stavebními a hospodářskými proměnami.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Klimatizace Pokojová služba Praní prádla Recepce Sekretářské služby Taxi Výtah Zdravotní středisko 0.05 km Úschovna jízdních kol Divadlo 0.05 km Jízda na koni Bar Restaurace Bazén - venkovní 2.5 km Bazén - vnitřní 0.1 km Masáže 0.1 km Snídaně Kuchyň TV

Pokoje


Pokoje jsou zařízeny v moderním stylu a sladěny do hřejivých barev tak, aby se zde host cítil spokojeně a mohl po náročném dni klidně relaxovat. Vítán je u nás domácí mazlíček (za příplatek).

Hotel nabízí dva druhy pokojů:

29 pokojů typu standard nabízí vlastní sociální zařízení, TV, kuchyňku 5 apartmánů nabízí vlastní sociální zařízení, TV, kuchyňku, vlastní terasu

Recenze

Dobrá hodnota peněz Tento hotel není tak daleko od velkého supermarketu a velmi dobré restaurace. Studovny jsou velmi prostorné a čisté. Snídaně je prostě v pořádku a káva hrůzostrašná. Můžeme ji však doporučit jako velkou hodnotu za peníze.
LBSterling 12.2018

Velmi pěkný hotel ve skvělé lokalitě Velmi pěkný hotel. Tento hotel má centrální polohu - pár minut chůze od obchodů a autobusových a tramvajových zastávek. Pokoje jsou prostorné a mají kuchyňský kout a velkou koupelnu. Jedná se o nový hotel postavený na pět let, takže je vše nové a čisté, což je hezké. Snídaně byla opravdu dobrá. Velký výběr položek a každý den se mění lehce (na rozdíl od mnoha hotelů). Personál je velmi přátelský. Jediné mírné negativní (ale to je jen nepatrné) je, že by bylo hezké mít bar a / nebo restauraci na místě pro večerní zábavu. V okolí je mnoho restaurací a restaurací, takže pro většinu lidí to nebylo problém, ale přišli jsme s dítětem, a proto jsme byli vázáni tím, že bychom zůstali v našem pokoji, takže pěkný pop k baru by byl milý; -)
alexandrah109 09.2017

Příjemný hotel pro vozíčkáře Příjemný bezbariérový hotel. Více než uspokojující pokoj, příjemná postel, dost místa. Jen hůře řešená koupelna v pokoji pro handicapované - sprcha hned za dveřmi, voda prosakuje z koupelny do předsíně.
Jana N 02.2016

Velké apartmánové pokoje, skvělá pozice Hotel, který byste v Litvínově spíše nečekali. Vypadá velmi nově a pokoje jsou prostorné, včetně kuchyňky a hlavně čisté. Recepce je milá a neměla problém s check-outem v 5 ráno. Zábavný je lístek informující hosty, co si mohou zakoupit přímo na recepci, kde je voda, cola, pivo, kondomy, což vyvolává otázku, kdo také do hotelu cestuje. :-) Ceny velmi přijatelné.
898petrb 01.2016

Dostupnost a rezervace

Stravování

Snídaně Pondělí-pátek 6.00-9.00 mimo 27.12.-31.12.2021 ( v tomto termínu balíčky)
Snídaně o víkendech formou snídaňových balíčků v lednici na pokoji. Na pokojích kuchyňský kout včetně rychlovarné konvice, mikrovlnky a sklokeramické desky.

Extra


Pro naše zákazníky zajišťujeme taxi, buzení na pokoji, monitorované parkoviště,zajistíme vstupenky do krytého bazénu, lístky do divadla.