Filtry

Hotel Vltava

Hotel Na poptávku
Kaplická 448, 38101 Český Krumlov Ukázat na mapě
?

K příjemnému ubytování Vám nabízíme rekonstruované pokojíčky v minimalistickém stylu vybavené vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC, televizorem se satelitem a telefonem s přímou volbou.Nabízíme Vám příjemné a cenově dostupné ubytování ve 35 útulně zařízených pokojích, služby naší recepce, která je otevřena 24 hodin (telefon, fax, internet, shop).WIFI připojení zdarma. Ve spolupráci s cestovními agenturami a infocentry Vám zajistíme např. průvodce městem a okolím, vstupenky na kulturní akce (divadla, koncerty, výstavy atd.) sportovní vyžití (plavecký bazén, tenis, bowling, projížďky na koních, půjčení jízdních kol, raftů, lodí atd.) a další aktivity, které přispějí k Vaší spokojenosti a příjemně stráveným dnům v Českém Krumlově a okolí. Za hotelem je parkoviště pro hosty, které je v ceně pobytu. Parkoviště pro autobusy je vzdáleno 150m od hotelu v uzamykatelném areálu za poplatek. Na základě objednávky zajistíme obědy, večeře pro skupiny. Rauty, svatby, smuteční hostiny atd.


Okolí

Hotel Vltava se nachází na okraji Českého Krumlova, historické jádro města je vzdáleno deset minut klidné chůze. Za hotelem se nachází parkoviště pro hosty, banka (50m), udržované přírodní koupaliště (100m), autobusové nádraží (300m), čerpací stanice (400m) a lékárna (400 m).


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Expresní check-out Informační služba Obchodní centrum 3 km Parkoviště pro autobusy a kamiony Postýlka Recepce Sekretářské služby Směnárna 0.03 km Taxi TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Výtah Zajištění kulturních a sportovních akcí Aerobik 3 km Beachvolejbalový kurt 1.5 km Bowling 0.55 km Golf 5.8 km Půjčovna kol 1 km Squash/ricochet 3 km Stolní tenis 3 km Střelnice 3.5 km Tenisový kurt - venkovní 1.7 km Tenisový kurt - vnitřní 1.7 km Autobusová zastávka 0.25 km Dětské hřiště 0.1 km Diskotéka 1 km Divadlo 0.6 km Houbaření Jízda na koni Kino 1.6 km Park 1.3 km Rybolov Vlaková zastávka 1.7 km Bar 0.7 km Snídaně Bazén - vnitřní 1.8 km Fitness 3 km Jóga 3 km Parní sauna 1.8 km Sauna 3 km Wellness/lázně 0.6 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Stravování

Hotelová Restaurace nabízí obědy, večeře, oslavy, rauty , večírky svatby, kongresy atd. pro skupiny a na základě objednávky.