Filtry

Penzion JANY Luhačovice

Pension Okamžitá rezervace
Masarykova 434, 76326 Luhačovice Ukázat na mapě
?

Penzion Jany je umístěn na hlavní třídě v centru lázní Luhačovice, nedaleko od vlakového a autobusového nádraží. 

Nabízí ubytování v šesti dvoulůžkových pokojích, jednom třílůžkovém a jednom čtyřlůžkovém pokoji se dvěma ložnicemi. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastními koupelnami s vanami,  LED TV a WiFi připojení k internetu.

Nadstandardní pokoje jsou vybaveny hydromasážními vanami nebo vanami s perličkovou koupelí. Co jinde nenajdete jsou velké a pohodlné manželské postele.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Postýlka Taxi TV Bowling 0.5 km Půjčovna kol 0.1 km Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.3 km Diskotéka 0.5 km Divadlo 0.5 km Houbaření Kino 0.5 km Park 1 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.3 km Bar 0.2 km Cukrárna 0.02 km Internetová kavárna 0.05 km Kavárna 0.02 km Pivnice 0.2 km Pizzerie 0.2 km Restaurace 0.1 km Vinárna 0.25 km Masáže 0.1 km Sauna 0.1 km Solárium 0.1 km Wellness/lázně 0.5 km

Pokoje

Penzion nabízí pět dvoulůžkových pokojů, dva třílůžkové a jeden čtyřlůžkový pokoj se dvěma ložnicemi. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (vybrané pokoje pak perličkovou koupelí či hydromasážními vanami). Ve všech pokojích je k dispozici LCD televize a připojení k internetu. Pokoje jsou zařízeny kvalitním nábytkem a velkými pohodlnými manželskými postelemi 2x2m.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Události

Možnosti stravování jsou v okruhu do 100 metrů od penzionu. Letní aktivity In line, cyklistika, procházky, plavání. Zimní aktivity V zimně uvítáte především velké množství nabídek wellness komplexů a lázeňských domů. Dále je v Luhačovicích krytá městská plovárna. Samozřejmě doporučujeme zdravé zimní procházky.

Stravování

Hosté si mohou přiobjednat snídaně, oběd či večeři v nedalekém hotelu, který se nachází ca 250 metrů od penzionu.

Extra

Parkování je možné na veřejném parkovišti před penzionem, případně vedle penzionu. Parkování je zdarma.

Ve všech ubytovacích prostorách je kouření zakázáno.

Ve všech prostorách je možno se bezplatně připojit k internetu pomocí sítě Wi-Fi. 

Děti do 3 let zdarma.

Jak se k nám dostat?

Penzion leží zhruba 100 metrů od vlakového a autobusového nádraží.