Filtry

Penzion Nad Oborou

Pension Na poptávku
Nad Oborou 5, 50341 Hradec Králové Ukázat na mapě
?

Hledáte komfortní ubytování nedaleko centra Hradce Králové, oceňujete klid, soukromí a stylová řešení? To vše vám nabízí Penzion Nad Oborou umístěný v citlivě zrekonstruovaném statku z 19. století. Najdete ho jen dvacet minut chůze od historického jádra Hradce, nedaleko silnice od Kongresového centra Aldis na hradecké letiště. Přestože budete bydlet téměř ve středu města, z oken pokojů budete mít výhled nejen na hradeckou katedrálu, ale i do polabských luk či na nedaleké návrší Chlum, kde se v roce 1866 odehrála bitva u Hradce Králové. O svůj vůz nemusíte mít strach. Parkovat budete zdarma přímo v areálu penzionu. Parkoviště je v noci uzavřeno, vstup je možný jen s čipovou kartou, kterou hosté dostanou při příjezdu na recepci.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Cateringové služby Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 1 km Pokojová služba Postýlka Praní prádla Přednáškový sál Směnárna 3 km Taxi TV Vícejazyčný personál Zahrada Beachvolejbalový kurt 3 km Bowling 1 km Golf 18 km Golfový trenažér 4 km Horolezectví 5 km Lyžařský vlek 60 km Půjčovna kol Squash/ricochet 4 km Tenisový kurt - venkovní Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Diskotéka 0.2 km Divadlo 2 km Kino 4 km Park 3 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 2 km Vyhlídkové lety Bar Kavárna Pivnice 2 km Restaurace 2 km Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní 4 km Bazén - vnitřní 1.2 km Fitness 3 km Perličková vana Sauna Solárium Wellness/lázně 1.5 km Catering - varianta A Catering - varianta B

Pokoje

Nabízíme ubytování v komplexně zrekonstruovaném areálu ve 14 dvoulůžkových pokojích. Všechny mají vlastní koupelnu a WC, barevnou televizi, satelit , internetovou přípojku a minibar. Ve čtyřech pokojích je možnost přistýlky. V ceně ubytování je i snídaně, podávaná v salónku.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Extra

Penzion Nad Oborou nabízí ideální řešení. V areálu je sál s kapacitou 40 osob, vybavený ozvučením, konferenční technikou a projekcí. Je vhodný pro pořádání přednášek, prezentací, školení, kurzů, firemních i soukromých oslav. Přímo ze sálu je vstup do zahrady, kde je možno grilovat. Pro imobilní občany je k dispozici bezbariérový pokoj.