Filtry

Dvůr Hoffmeister

Pension Okamžitá rezervace
Čičovice 45, 25268 Číčovice Ukázat na mapě
?

Dvůr Hoffmeister se nachází v poklidné vesnici Velké Čičovice, turistické oblasti nedaleko Prahy, jen pár kilometrů od zříceniny hradu Okoře. Nabízí sedm komfortně vybavených prostorných nekuřáckých pokojů vybavených na úrovni čtyřhvězdičkového hotelu. Pokoje jsou vybaveny klimatizaci, LED televizí, WiFi připojením na internet, masážní vanou či sprchou. 

Dvůr Hoffmeister je sportovní stáj orientovaná převážně na parkurové ježdění, jezdeckému sportu se věnujeme více jak dvacet let. Naše zkušnosti nám umožňují zajistit profesionální ustájení a péči pro Vašeho koně.  


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Hotelový transport Klimatizace Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 9.7 km Praní prádla Přednáškový sál Terasa Vícejazyčný personál Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Bowling 5 km Půjčovna kol Půjčovna sportovního vybavení Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.05 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.2 km Diskotéka 4.5 km Divadlo 10 km Jízda na koni Noční klub 15 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 5 km Kavárna Restaurace Snídaně Zahrádka Fitness Catering - varianta A Catering - varianta B Catering - varianta C Catering - varianta D Catering - varianta E Bezbariérový přístup Postýlka TV Letiště 5 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.


Stravování

Tradice milovníků a znalců vína a dobrého jídla pokračuje v naší rodině již po třetí generaci. Čerpáme z tradičních receptů našich prababiček a vracíme se ke kořenům poctivé kuchyně používáním lokálních a sezónních surovin. Chceme abyste se u nás cítili jako doma.

Restaurant – 40 míst, Výčep – 16 míst, Zahradní gril – 30 míst