Filtry

Hotel Latrán

Hotel Na poptávku
Latrán 74/75, 38101 Český Krumlov Ukázat na mapě
?

Hotel Latrán se nachází jen pár metrů od hlavní brány zámeckého a hradního areálu v Českém Krumlově. Historie budovy sahá do 15.století. Z této doby se dochoval původní dřevěný srub, který byl v průběhu let obestavěn.

Ubytovat se zde můžete v pokojích moderních i dobových, zážitkem může být i přenocování v již zmiňovaném středověkém srubu. Šablonové vzory na stěnách některých pokojů jsou inspirovány původními odhalenými motivy.

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování v jedenácti dvoulůžkových, jednom trojlůžkovém a dvou čtyřlůžkových pokojích.

Po celém hotelu se lze připojit k internetu (Wi-Fi). V ceně ubytování je zahrnuta snídaně a parkování na vyhrazených městských parkovištích po celou dobu vašeho pobytu u nás.

 


Okolí

Hotel Latrán se nachází v podzámčí, v blízkosti parku Jelení zahrada i historického centra Českého Krumlova.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.1 km Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Expresní check-in Expresní check-out Hotelový transport Informační služba Internetový koutek Klimatizace Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 0.08 km Parkoviště pro autobusy a kamiony Pokojová služba Postýlka Přednáškový sál Sekretářské služby Směnárna 0.1 km Taxi TV TV místnost Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Výtah Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko 0.8 km Aerobik 2.2 km Beachvolejbalový kurt 0.9 km Billiard 0.01 km Bowling 1 km Golf 6.6 km Lyžařský vlek 30 km Půjčovna kol Půjčovna sportovního vybavení 1.6 km Squash/ricochet 2.2 km Stolní tenis 2.2 km Střelnice 3 km Tělocvična/sportovní hala 1.3 km Tenisový kurt - venkovní 1.5 km Tenisový kurt - vnitřní 1.5 km Aquapark 27 km Autobusová zastávka 0.7 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.7 km Diskotéka 0.55 km Divadlo 1 km Houbaření Jízda na koni Kino 0.3 km Park 0.7 km Přírodní koupání 0.9 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.3 km Bar 0.01 km Cukrárna Internetová kavárna Kavárna Lobby bar Pivnice 0.01 km Pizzerie 0.1 km Restaurace 0.01 km Snídaně Bazén - venkovní 6.2 km Bazén - vnitřní 1.3 km Fitness 2.2 km Jóga 2.2 km Parní sauna 1.3 km Sauna 2.2 km

Pokoje

Hotel Latrán nabízí ubytování ve čtrnácti pokojích (v jedenácti dvoulůžkových, jednom trojlůžkovém a dvou čtyřlůžkových). Všechny pokoje jsou vybaveny televizorem se satelitním příjmem, vlastním sociálním zařízením, telefonem a minibarem. V celém hotelu je dostupné wifi internetové připojení. Pro celý hotel, vyjma dvou pokojů ve druhém patře (č.49 a č.50), je k dispozici výtah.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Stravování

V přízemí hotelu je Vám k dispozici měšťanská kavárna Latrán.

Jak se k nám dostat?

Automobil: Latrán 74/75, Český Krumlov, GPS: 48.813583, 14.316987

Autobus: nejbližší zastávka Špičák (100m)

Vlak: vlakové nádraží Český Krumlov (20 minut chůze)