Filtry

Penzion Horka

Pension Na poptávku
Vodní 31/45, 78335 Horka nad Moravou Ukázat na mapě

Pension leží na břehu ramene řeky Moravy zvané Mlýnský potok v obci Horka nad Moravou. Obec Horka nad Moravou se nachází 7km severozápadně od Olomouce. Obec protíná dálková cyklistická stezka Moravská stezka a splavná řeka Morava
Penzionu Horka najdou ideální ubytování ti, kdo doceňují klid a výhody mimoměstského prostředí; vítají soukromí a rodinné zázemí; hledají ubytování na svých pracovních cestách, rekreačních toulkách, výletech a trasách, váží si vstřícnosti a ochoty personálu, jehož posláním je starat se dnem i nocí o plnou spokojenost hostů.

Kapacita penzionu je 12 osob ubytovaných v šesti dvoulůžkových pokojích typu standard.
Hostům je k dispozici vyhrazené zabezpečené parkoviště střežené kamerovým systémem ..  


Okolí

Příjemné a klidné prostředí v Litovelském Pomoraví. Pension leží na břehu ramene řeky Moravy zvané Mlýnský potok v obci Horka nad Moravou 7 km severozápadně od Olomouce.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Klimatizace Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 4.2 km Postýlka Taxi TV Lyžařský vlek 35 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Kasíno 10 km Kino 3 km Přírodní koupání 1 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.3 km Bar 0.3 km Pivnice 0.2 km

Pokoje

Šest dvoulůžkových pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, klimatizací, sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem a zrcadlem, připojením na internet. K dispozici je i vybavená kuchyňka a lednice. 

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Ubytování s degustací a nebo přímo ve vinném sklípku

Vybrali jsme pro vás více než 50 ubytování na jižní Moravě od Znojma až po Uherské Hradiště, která vám mohou zajistit degustaci vína. Jedná se o ubytování v soukromí a nebo v penzionech, pro malé ale i velké skupiny.

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Jak se k nám dostat?

MHD Olomouc