Filtry

Penzion Pivovar Volt

Pension Okamžitá rezervace
Palackého 28, 46601 Jablonec nad Nisou Ukázat na mapě
4,4

Penzion Jablonec - nabízí kvalitní ubytování rodinného typu v Jablonci nad Nisou.

Penzion stojí přímo u přehrady v Jablonci nad Nisou.

In-line dráha vedouci přímo od Penzionu, napojení na cyklostesky, možnost koupání a rybaření.

Penzion disponuje velkým parkovištěm s kamerovým systémem a rozlehlou zahradou.

V zahradě je letní občerstvení, skvělé posezení s výhledem na přehradu a přímým vstupem na jablonecký turistický, sportovní a relaxační okruh.


Okolí

Přímo od Penzionu Jablonec se můžete vydat na in-line dráhu, běžecké trasy, či sjezdovky Jizerských hor, využít krytých sportovišť i plaveckých bazénů s tobogány přímo v Jablonci nad Nisou nebo 10 km vzdáleném Liberci. Obě města disponují množstvím kulturních zařízení, od divadel, muzeí a kin, až po botanickou a zoologickou zahradu. Jizerské hory i blízké Lužické hory jsou ideálním místem pro letní turistiku i zimní sportování.

Přímo od penzionu vedou cyklotrasy a trasy pro in line bruslení.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Obchodní centrum 0.5 km Taxi TV Zahrada Zdravotní středisko 0.8 km Beachvolejbalový kurt 0.5 km Bowling 0.5 km Tělocvična/sportovní hala 0.3 km Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Tenisový kurt - vnitřní 0.5 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.05 km Houbaření Bar Cukrárna 0.2 km Kavárna Pivnice 0.05 km Pizzerie 0.3 km Restaurace 0.15 km Zahrádka Bazén - venkovní 0.4 km Bazén - vnitřní 0.4 km Fitness 0.3 km Kadeřnictví/salón krásy 0.3 km Sauna 0.5 km

Pokoje

Prostorné pokoje jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením, vanou nebo sprchovým koutem. Kapacita penzionu je 25 lůžek. V celém objektu včetně venkovní terasy je Wifi přístup k internetu.

Recenze

Výborná zabíjačka Jeden z nejhozčích restaurantů široko- daleko. Solidně velké parkoviště, dostupné místo. Pěkný, tylový interiér nádherně zapadající i historicky do regionu. Dřevo, vkusné osvětlení. Cetlivě udělaná sezóní nabídka, přehledný lístek a milá a ochotná obsluha. Dali jsme si domácí veriaci tlačenek (bílou a krvavou) a opečenou jitrnici s vejmrdou, hořticí a chlebem. Celkem slušná nabídka vín, dobré pivo.
Martin M 11.2019

Pivovar se zahradou Pivovar opravdu musím pochválit. Spousta výborných piv na čepu a další v lahvích. Krásné místo, venkovní posezení je velmi příjemné. Jen škoda, že od 14 do 18 (jak je zřejmě v regionu obvyklé) nevaří. Pozdní oběd tu výletníci nepořídí.
Filip V 07.2019

Nadšení. Dlouho jsme nenavštívili na severu čech restauraci, kde bychom byli tak spokojeni jako tady. Výborné jídlo a pivo. Servis pokulhával, ale nijak dramaticky. Určitě se vrátíme. Ubytování vyšší průměr, všude čisto a uklizeno.
LBCP 04.2019

Pivovar Volt Příjemné prostředí jak venku, tak uvnitř. Venku ideální na posezení v létě-nabízí venkovní “stánek” s výčepem a teplým občerstvením. V zimě pak příjemné posezení uvnitř s možným “výhledem” přímo do minipivovaru.
Ondřej 02.2018

Nový majitel a lokální pivovar Tento penzion vzal do rukou nový majitel a je to znát. Budova i okolí je po nákladné rekonstrukci. Zvláště venkovní posezení je skvělé. V průběhu léta se zde pořádají i různé hudební vystoupení, takže můžete u konzumace dobrého místního piva z pivovaru VOLT poslechnout i živou hudbu. Dá se posedět u stolů, nebo si lidé berou deku a natáhnou se na louku. Pivovar který je součástí penzionu vaří několik druhů piva, určitě si vyberete. K jídlu si můžete dát buď klasiku k pivu, klobásky z grilu, maso atd a nebo si vybrat z jídelního lístku. Zatím vše výborné.
jirkazajda 07.2017

Dostupnost a rezervace

Stravování

Součástí Penzionu Jablonec je kavárna pro ubytované hosty. Prostor je možné zarezervovat i pro rodinné oslavy, svatby, zahradní slavnosti, firemní večírky, školení,obchodní jednání nebo teambuildingové akce.

Jak se k nám dostat?

zastávka MHD a linkových autobusů do sousedního Liberce je vzdálena 50 metrů od Penzionu