Filtry

Penzion Horácko

Pension Na poptávku
Unčín 43, 59242 Unčín Ukázat na mapě
?

Tříhvězdičkový penzion Horácko se nachází v samém srdci Žďárských vrchů v překrásném údolí řeky Svratky na jejimž břehu stojí. Naleznete zde dvou-lůžkové pokoje se soc. zařízením a dvě apartmá. Dostupnost penzionu díky blízkosti silnice Bystřice nad Pernštejnem na Nové město na Mor. je vynikající. Parkování je možné před penzionem nebo v zabezpečeném traktu pod penzionem. 


Okolí

Daná lokalita je vyhledávána pro svoji ideální polohu pro cyklistiku, kolečkové brusle, turistiku, rybolov. V zimě je zde velké množství udržovaných běžkařských tratí z nichž některé slouží pro věhlasný Novoměstský biathlon. Také sjezdové lyžování je v nabídce penzionu s některými penzion spolupracuje a poskytuje slevy.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Cateringové služby Hotelový transport Konferenční/společenská místnost Praní prádla Recepce Směnárna Taxi TV místnost Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Beachvolejbalový kurt Golf Horolezectví 10 km Lyžařský vlek 1 km Půjčovna kol Půjčovna lyží Půjčovna sportovního vybavení Šipky Squash/ricochet 8 km Stolní tenis Tenisový kurt - venkovní 0.1 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Dětské hřiště Houbaření Jízda na koni Lov Rybolov Bar Internetová kavárna Kavárna Pizzerie Restaurace Zahrádka Bazén - venkovní Masáže

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Součástí penzionu je restaurace 50 míst, salonek40 míst, Terasa a venkovní zahrádka. Kuchyně česká, moravská a mezinárodní.

Jak se k nám dostat?

Trasa Bystřice nad Pernštejnem na Poličku.