Filtry

Hotel Děvín

Hotel Na poptávku
Pec pod Sněžkou 190, 54221 Pec pod Sněžkou Ukázat na mapě
?

Tento tradiční pecký hotel, který patřil po většinu druhé poloviny 20.století do hotelové sítě Interhotely Krkonoše, prošel v roce 2005 kompletní rekonstrukcí, od prvního nadzemního podlaží prakticky znamenající novostavbu. S ohledem na polohu objektu v Krkonošském národním parku byl ovšem zachován jeho původní vzhled dřevěné krkonošské horské boudy, která na tomto místě stála již od roku 1930 (více na těchto stránkách v sekci “historie hotelu“). Dnes hotel Děvín plně vyhovuje současným nárokům na moderní ubytování v kategorii tří hvězdiček, jakož i přísným hygienickým a bezpečnostním předpisům EU. Každý pokoj nyní má vlastní sociální zařízení, je vybaven novým nábytkem na míru a disponuje multimediální přípojkou. Celý objekt je provozován jako nekuřácký.
V přízemí se nachází celodenně otevřená restaurace, ze které je jedinečný výhled na Pec pod Sněžkou a do krkonošských svahů směrem k Černé hoře.


Okolí

Horský hotel Děvín je i vhodným turistickým východiskem na hřebeny východních Krkonoš, neboť přímo odtud vede hlavní výstupní cesta k Výrovce a Luční boudě. Kolem objektu rovněž prochází nově zřízená, méně náročná vycházková trasa “Okolo Pece“, dobře dostupné jsou též Zelený, Modrý a Obří důl a dolní stanice sedačkové lanovky na Sněžku. Na svahu vedle hotelu (300 m) se nachází cvičná louka s lyžařským vlekem, hlavní lyžařský areál v Peci pod Sněžkou je pomocí skibusu či přibližovacího vleku dostupný na lyžích přímo od hotelu


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Cateringové služby Dětský koutek Informační služba Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 0.5 km Pokojová služba Postýlka Směnárna 0.5 km Taxi TV místnost Vícejazyčný personál Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Bowling 0.5 km Golf 15 km Lyžařský vlek 0.2 km Půjčovna kol 0.5 km Půjčovna lyží 0.5 km Půjčovna sportovního vybavení 0.5 km Squash/ricochet 0.5 km Tenisový kurt - venkovní 0.1 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.5 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Diskotéka 0.5 km Houbaření Jízda na koni Noční klub 0.5 km Turistické trasy v okolí Bar Cukrárna 0.5 km Kavárna Pivnice Pizzerie 0.5 km Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní 0.2 km Bazén - vnitřní 0.5 km Kadeřnictví/salón krásy 0.3 km Perličková vana 0.2 km Sauna 0.1 km Solná jeskyně Wellness/lázně 0.5 km Zdravotní středisko 0.8 km

Pokoje

Hotel má pokoje dvojlůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové. Každý pokoj je vybaven vlastním soc. zařízením, fénem, bezpečnostním sejfem, telefonem a internetovou přípojkou.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Lyžování v Krkonoších: slevy na SKIPAS

Krkonoše jsou naše nejvyšší a nejoblíbenější lyžařská destinace. V článku níže se podívejte na pár užitečných tipů které jsme pro vás na lyžařkou sezónu v Krkonoších připravili.


Stravování

Hotel má velkou restauraci s celodenním provozem. Nabízíme převázně výtečnou regionální kuchyni.

Jak se k nám dostat?

Výhodou pohodové dostupnosti je dosah centra Pece pod Sněžkou (vzdálenost od centra 5 minut po celoročně udržované místní komunikaci, přičemž příjezd není omezen zákazem vjezdu - ten platí právě až od našeho hotelu dále k hřebenům). Pouze v zimním období doporučujeme mít sněžné řetězy.