Filtry

Darwin Hotel Restaurant

Hotel Okamžitá rezervace
U Národní galerie 471, 15600 Praha Ukázat na mapě
4,4

Hotel Darwin je unikátní zcela nový 4* hotel. Naleznete nás v malebném městečku Praha 5 Zbraslav na levém břehu řeky Vltavy, na jižním okraji Prahy směrem na Slapy nebo Strakonice a České Budějovice.

Hotel
čtyřhvězdičkový hotel disponuje 14 pokoji. Každý pokoj nabízí rozdílné dekorování, čímž získává zcela záměrně jinou atmosféru.

Restaurace Darwin
disponuje dvěma restauracemi a zahrádkou ve vnitřním atriu hotelu s kapacitou 50 míst. Hlavní restaurace má kapacitu 70 míst. Pro pořádání uzavřených akcí, meetingů, oslav lze ideálně využít menší restauraci s kapacitou 30 míst k sezení.

Svatby
svatební den je nezapomenutelným zážitkem nejen pro nevěstu a ženicha, ale také pro ty nejbližší. Právě pro tuto příležitost je Darwin jak stvořený. Vzít se pod stoletým jasanem na nádvoří, ubytovat všechny pod jednou střechou, mít hostinu ve velkém prostoru dekorové restaurace až pro 70 osob a k tomu Vám zpříjemní den Vaše oblíbená kapela, je opravdu tím pravým a silným zážitkem.
Váš svatební den nechte prostě na nás.

Knihkupectví
naše unikátní knihkupectví bude sloužit zejména zákazníkům hotelu a restaurace. Knihu si můžete nejenom zakoupit, ale i vypůjčit. Budete-li mít čas a chuť můžete se s takovou knihou pohodlně usadit do houpací lavice pod stoletým jasanem na zahradě nebo v restauraci a celou si ji přečíst.

Okolí

Centrum města je vzdáleno pouhých 15 minut na Smíchovské nádraží (metro trasa B) přímými linkami s intervalem do 10 minut.
Do 20 minut se pohodlně dostanete na letiště Václava Havla.

Nejnavšťěvovanější místa okolí:

Hrad Karlštejn - www.hradkarlstejn.cz 
Prague city golf klub Zbraslav - www.pcgc.cz
Zámek Dobříš - www.zamekdobris.cz 
Černé divadlo Jiřího Srnce - www.blacktheatresrnec.cz
Keltské Opidum Závist - www.pohanstvi.net
In-Line stezka / cyklostezka napříč Prahou
Koněpruské jeskyně - www.konepruske-jeskyne.cz
Letiště Václava Havla - www.prg.aero/cs
Vyhlídkové lety Točná - www.tocna.cz
Lomy Amerika - www.lomy-amerika.cz
Veteran car club Zbraslav - www.vccpraha.cz


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště 0.01 km Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Cateringové služby Klimatizace Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 0.1 km Pokojová služba Přednáškový sál Taxi TV místnost Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko 0.2 km Bowling 0.2 km Golf 1 km Golfový trenažér 1 km Squash/ricochet 0.3 km Tělocvična/sportovní hala 0.3 km Tenisový kurt - venkovní 0.2 km Tenisový kurt - vnitřní 0.2 km Úschovna jízdních kol Diskotéka 0.5 km Divadlo 0.3 km Houbaření Jízda na koni Kino 3 km Vyhlídkové lety Bar Cukrárna 0.15 km Pizzerie 0.15 km Restaurace Zahrádka Fitness 0.15 km Masáže 0.01 km Solárium 0.4 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Výborné místo, bude šťastně zůstat znovu Bydlel na 3 noci s prací během velmi horké kouzlo počasí a byl velmi ohromen tímto místem. Zůstal jsem v jediné místnosti, která byla v pořádku, ale jedna skvělá věc byla, že jste dokázali otevřít okno široko, aby pokoj vychladl, což se v dnešní době často zdaleka nedaří. Nejlepší věc na tomto hotelu je restaurace v přízemí, která servírovala vynikající jídlo za velmi přijatelnou cenu. Také se mi líbilo, že autobusová zastávka je vzdálena asi 50 metrů od hotelu a od letiště je to jen 20 minut taxíkem.
andy41961 06.2018

Skvělý nález Byli jsme na cestě severně od Vídně a potřebovali jsme místo, které by zůstalo blízko dálnice. Našel jsem Hotel Restaurant Darwin a jsem rád, že jsem to udělal. Mají pouze 14 pokojů, ale v zimě je to trochu z cesty, takže jsme si mohli rezervovat pozdě. Jaké skvělé místo - levné, pohodlné a atraktivní. V příštím okamžiku se vrátím do Prahy. (A thr restaurace je plus!)
Jackalie B 12.2017

V pohodě, příjemný hotel Pokoje menší ale hezké. Zajímavé označení pokojů názvy zvířat. Snídaně luxusní. Je třeba si objednat přímo u servírky co požadujete dělají teplé snídaně-vajíčka, párky, hemenex. To jsme si opravdu pochutnali. U cesty trochu rušno, ale v pohodě. Klidný, malebný hotýlek. Do centra pár km.
Pavla G 04.2017

Kouzelný hotel v klidné části Prahy Velmi hezké prostředí, pěkná restaurace provozovaná jiným subjektem. Jídlo velmi chutné, bohatá snídaně. Pokoje vkusně zařízené, nápadité propojení Darwinovského tématu evoluce s názvy pokojů. Velmi příjemný pobyt.
Kamil G 02.2017

Pan Ubytování v pohodě izby čisté a hezky zařízené . Škoda že obsluha je hrozná a nezodpovedá kvalitě hotela, ne ochotní a speciálně arogantní číšníci kompletně kazí dojem hotela. Kvalita jídla dobrá. Poloha v pohodě.
Jan G 06.2016

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.


Jak se k nám dostat?

Centrum města je vzdáleno pouhých 15 minut na Smíchovské nádraží (metro trasa B) přímými linkami s intervalem do 10 minut.
Do 20 minut se pohodlně dostanete na letiště Václava Havla.

MHD - linky 129, 241, 165, 314, 317, 318, 321, 255, 338, 361, 390, 507, 561

zastávka Zbraslavské náměstí - přímo u hotelu - směr Smíchovské nádraží 15 min.
(metro trasaB)