Filtry

Skimu Sport Centrum a Apartmány

Apartmán Okamžitá rezervace
Horní Malá Úpa 130 , 54227 Malá Úpa Ukázat na mapě
4,0

SKiMU Apartmány a SKiMU Sport Centrum jsou ubytovacím a sportovním zařízením v centru malebné obce Malá Úpa v panenské přírodě východních Krkonoš.

- Výhody pro ubytované ve SKiMU Apartmánech:

- ubytování v komfortních SKiMU Apartmánech

- parkování u SKiMU Apartmánů ZDARMA

- pro děti do 6 let ubytování ZDARMA

- 50% SLEVA na sportoviště SKiMU Sport Centra

- Ubytování objednávejte na tel.: +420 499 891 039 nebo na e-mailu: info@skimu.cz.

- SKiMU Apartmány: Ubytování až pro 52 osob

- Čtyř a šesti lůžkové apartmány

- Plně vybavená kuchyňka, sociální zázemí, TV, trezor WiFi K dispozici

- videoprojektor

- Možnost objednání snídaně či večeře

 

K dispozici vám je videoprojektor, o který si můžete požádat na recepci apartmánů SKiMU.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Informační služba Internetový koutek Konferenční/společenská místnost Praní prádla Průvodce Taxi TV TV místnost Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Aerobik Billiard 0.6 km Bowling 0.1 km Golf 20 km Lyžařský vlek 0.1 km Minigolf 0.3 km Půjčovna kol 0.3 km Půjčovna lyží 0.1 km Půjčovna sportovního vybavení Squash/ricochet Stolní tenis Tělocvična/sportovní hala Tenisový kurt - venkovní Tenisový kurt - vnitřní Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Aquapark 25 km Autobusová zastávka 0.15 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Diskotéka 0.5 km Houbaření Jízda na koni Letiště 120 km Lov Noční klub 30 km Park Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 20 km Bar Internetová kavárna Kavárna Lobby bar Pivnice 0.05 km Pizzerie 0.05 km Restaurace 0.05 km Snack bar Vinárna 0.05 km Zahrádka 0.05 km Bazén - venkovní 25 km Bazén - vnitřní 0.2 km Fitness Masáže Sauna Wellness/lázně

Pokoje

V moderně vybavených apartmánech může být ubytováno až 52 osob. K dispozici jsou čtyř a šesti lůžkové apartmány s plně vybavenou kuchyňkou (lednice, elektrický sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, myčka nádobí, kuchyňské náčiní (hrnce na vaření, pánve apod.), jídelní soupravy, příbory, hrnečky, skleničky), sociální zázemím, TV a trezorem. Zásluhou plně vybavené kuchyňky s sebou již nemusíte vozit žádné vlastní kuchyňské náčiní.

Recenze

Skvělé pro zimní dovolenou Apartmány jsou čisté, prostorné a velmi dobře vybavené a jejich umístění je ideální pro lyžaře - nejbližší sjezdovka je skvělá pro začátečníky, ale je vhodná i pro zkušené lyžaře. Byty v prvním patře jsou klidnější, protože pokud zůstanete v přízemí, bude to hlučné, když se lidé budou scházet v recepci.
teitij 12.2017

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Lyžování v Krkonoších: slevy na SKIPAS

Krkonoše jsou naše nejvyšší a nejoblíbenější lyžařská destinace. V článku níže se podívejte na pár užitečných tipů které jsme pro vás na lyžařkou sezónu v Krkonoších připravili.


Stravování

případě zájmu o snídaně či večeře je možné se předem domluvit ve SKiMU Sport Centru. Na recepci ve SKiMU Sport Centra je otevřen každý den v době od 10.00 do 22.00 bar. V celém prostoru apartmánů je přístup na WiFi síť ZDARMA.