Filtry

HOTEL ROUS

Hotel Na poptávku
Zbrojnická 7, 30100 Plzeň Ukázat na mapě
?

Tento luxusní hotel je ideálně umístěný v samém centru Plzně, v těsné blízkosti Náměstí Republiky. Hotel Rous nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a krásný výhled na historické centrum města.

Hotel Rous stojí kousek od všech kulturních a historických památek Plzně. Hotelová terasa je umístěná uvnitř středověkých hradeb a nabízí nádherný výhled.

Snídaně se podává od 7:00 do 11:00. Občerstvení je k dispozici také v Café Emily s výhledem do hezkého parku.

Hotel může zajistit zapůjčení kyvadlovou dopravu na letiště. Kryté parkování za poplatek je k dispozici 10 minut chůze od Hotelu Rous. Parkování před hotelem je v noci a o víkendech zdarma.

Počet pokojů: 18


Okolí

Tento luxusní hotel je umístěný v samém centru Plzně, v těsné blízkosti Náměstí Republiky. V centru je mnoho historických památek. Nedaleko velká Zoo, nákupní střediska, hrady, zámky, kina, bary, diskotéky, parky atd.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.3 km Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Informační služba Internetový koutek Konferenční/společenská místnost Pokojová služba Praní prádla Přednáškový sál Recepce Rezervace letenek Taxi Výtah Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Úschovna jízdních kol Bar Cukrárna Internetová kavárna Kavárna Zahrádka

Pokoje

Hotel ROUS nabízí celkem 18 pokojů, z toho 15 dvoulůžkových a 3 jednolůžkové, včetně 3 apartmá
a 1 bezbariérového pokoje. Dále nabízí kongresový salónek až pro 18 osob.
Snídaně jsou hotelovým hostům podávány v Caffé Emily nebo na venkovní terase na historických městských hradbách s úžasným výhledem do rozkvetlého parku.

Vybavení pokojů: internetové připojení zdarma (WIFI, ethernet, DHCP on), minibar, trezor s digitální ovládáním, telefon, uzavřený televizní okruh s více jak 200 kanály (české, německé, italské, francouzské, arabské atd.), koupelna vybavená vanou se sprchou, bidetem, vysoušečem vlasů a značkovou kosmetikou

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

V hotelu se nachází Francouzská kavárna, kde se nabízí snídaně, které jsou podávané formou bufetu, během dne možnost občerstvení (slané/ sladké štrůdly, tousty ...).  Snídaně se podává od 7:00 do 11:00. Občerstvení je k dispozici také v Café Emily s výhledem do hezkého parku.

V blízkosti hotelu se nachází velké množství restaurací (česká, španělská, italská, indická řecká restaurace).

Jak se k nám dostat?

V blízkosti hotelu se nachází zastávky městské hromadné dopravy (tramvaje, autobusy, trolejbusy).