Filtry

Hvězda Harrachov

Hotel Na poptávku
Harrachov 148, 51246 Harrachov Ukázat na mapě

Hvězda se nachází přímo v centru Harrachova vedle městského úřadu. I přesto budete obklopeni nádhernou přírodní scenérií, neboť přímo za Hvězdou se nachází rozlehlá louka a svěží les. Blízké i vzdálenější okolí navíc umožňuje bohaté sportovní vyžití po celý rok.

K dispozici je také sauna. V letních měsících navíc můžete využívat posezení na terase s možností venkovního grilování.


Okolí

Ve vzdálenosti 80 metrů od Hvězdy se nachází první lyžařský vlek a zhruba o 200 metrů dál je pro všechny nadšené i náruživé lyžaře připraven Skiareál Čertova Hora.

Ti, kteří holdují spíše běhu na lyžích a pohybu krásnou přírodou, mají k dispozici udržovanou lyžařskou magistrálu kolem Harrachova o celkové délce 350 kilometrů. Letní sezóna pak nabízí překrásné vycházkové tratě a milovníci turistiky na kolech si mohou užít vyznačené cyklotrasy.


Vybavení

Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Konferenční/společenská místnost TV Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Lyžařský vlek 0.08 km Půjčovna lyží 0.1 km Půjčovna sportovního vybavení 0.1 km Stolní tenis Úschovna lyží Houbaření Bar 0.1 km Kavárna 0.05 km Pivnice 0.2 km Pizzerie 0.2 km Restaurace 0.05 km Zahrádka Sauna

Pokoje

Apartmány Hvězda nabízejí kromě útulného zařízení také kuchyňskou linku vybavenou sporákem, lednicí, mikr.troubou, koupelnu a WC. Samozřejmostí je TV/SAT.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Lyžování v Krkonoších: slevy na SKIPAS

Krkonoše jsou naše nejvyšší a nejoblíbenější lyžařská destinace. V článku níže se podívejte na pár užitečných tipů které jsme pro vás na lyžařkou sezónu v Krkonoších připravili.


Stravování

V letních měsících hosté mohou využívat posezení na terase s možností venkovního grilování.
V okolí se nachází několik restaurací, které hostlm nabídkou kvalitní českou kuchyni, místní speciality či mezinárodní kuchyni.

Hosté mají možnost si vařit ve vybavených kuchyňkách se sporákem, lednicí a mikrovlnout troubou.

Extra

Přímo v objektu harrachovské sklárny je historická brusírna skla a malý pivovar. Vedle sklárny je novogotická kaple sv. Alžběty se skleněným zvonkem. Ve zdejší sklárě jej odlil r. 1916 Julius Klinger. Zvonek je 50 cm vysoký a váží 10 kg. Nad svým portálem nese znak rodu Harrachovců - tři paví pera. Uvnitř kaple je umístěn oltář z benátských zrcadel. Denně přístupná.

Mezi zajímavosti Harrachova se též právem řadí ozubnicová železniční dráha mezi Tanvaldem a Harrachovem, která byla vyhlášena národní technickou památkou. Tato železnice byla v minulosti důležitým spojem mezi Českou republikou a Polskem a během 2. světové války i důležitou trasou do Berlína. V současné době je tato trať díky celkovému úpadku železniční dopravy využívána převážně pro turistické účely a pro osobní dopravu do Harrachova.

Jak se k nám dostat?

Hotel Hvězda je snadno dostupný vlastním automobilem, který hosté mohou parkovat přímo na soukromém parkovišiti hotelu.