Filtry

Apartments U Švejků

Apartmán Okamžitá rezervace
Újezd 22, 11800 Praha Ukázat na mapě
4,7

Penzion “U Švejků“ se nachází v bezprostřední blízkosti petřínského parku s výhledem na petřínskou věž v ulici Újezd 22, Praha 1 na Starém městě v domě pocházejícím z roku 1618. Pokoje jsou stylově a velmi komfortně vybaveny. Součástí našeho penzionu je Restaurace s provozem denně od 11:00 do 23:00, která vám nabídne České a zvěřinové speciality.

Umístění Penzionu: Centrum Prahy Petřínská věž:   Na místě Václavské náměstí:    Přímé tramvajové spojení  ( 10 min. pěší chůze ) Metro:   Přímé tramvajové spojení  ( 10 min. pěší chůze ) Hlavní nádraží:   Přímé tramvajové spojení Národní divadlo:  5 minut pěší chůze Karlův most:   Přímé tramvajové spojení  ( 5 min. pěší chůze ) Staroměstské náměstí:   10 min. pěší chůze Vltava:   1 min. pěší chůze Pražský hrad:   Přímé tramvajové spojení  ( 10 min. pěší chůze )

Mezinárodní letiště Ruzyně:  25 min. autem


Okolí

Umístění Penzionu:               Centrum Prahy Petřínská věž:   Na místě Václavské náměstí:    Přímé tramvajové spojení  ( 10 min. pěší chůze ) Metro:   Přímé tramvajové spojení  ( 10 min. pěší chůze ) Hlavní nádraží:   Přímé tramvajové spojení Národní divadlo:  5 minut pěší chůze Karlův most:   Přímé tramvajové spojení  ( 5 min. pěší chůze ) Staroměstské náměstí:   10 min. pěší chůze Vltava:   1 min. pěší chůze Pražský hrad:   Přímé tramvajové spojení  ( 10 min. pěší chůze )

Mezinárodní letiště Ruzyně:  25 min. autem


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Informační služba Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 1.5 km Pokojová služba Recepce Směnárna 1 km Taxi Terasa TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Horolezectví 3 km Půjčovna kol 0.2 km Dětské hřiště 0.2 km Diskotéka 0.8 km Divadlo 0.5 km Kino 0.8 km Letiště 16 km Noční klub 1 km Park 0.05 km Tramvajová zastávka 0.01 km Bar 0.05 km Cukrárna 0.02 km Kavárna 0.02 km Pivnice Pizzerie 0.02 km Restaurace Snídaně Vinárna 0.05 km Fitness 1 km Kadeřnictví/salón krásy 0.1 km Koupele 1 km Masáže 0.35 km Wellness/lázně 0.7 km Bazén - venkovní 1.5 km Bazén - vnitřní 1.5 km Sauna 1.5 km Solárium 0.8 km Solná jeskyně 1.5 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Skvělé místo Toto místo má opravdu skvělou polohu pod věží Petřín, v blízkosti hradu a centra města. Všude, kde se dostanete pěšky. Restaurace downstaira se zdá jako původní stará česká hospůdka. Místnost byla nahoře, daleko od hluku ulice. Bylo to čisté a vypadalo to nové. Pokud hledáte zajímavé nehotelové ubytování za rozumnou cenu pro Prahu - seeng, to je ono.
Milan 04.2018

Skvělá jídlo s přátelskou obsluhou Když jsme byli v Praze, musel jsem vyzkoušet něco tradičního. The waitron navrhl vepřové koleno. Jaké skvělé jídlo bylo. Moje žena měla nacpané brambory a všechny tradiční ozdoby, které s touto miskou přicházejí. Krásný starý pocit na místě. Jsem si jist, že v zimě bude toto místo příjemné a příjemné s požáry uvnitř. Po jídle si vychutnávali ledové pivo. Velmi pěkné vzpomínky na krásnou restauraci v Praze.
327andrer 10.2017

Perfektní lokalita, pokud bydlíte v Praze Zůstala s manželkou a synem. Nemůžu říct, že to byl "butik", ale řeknu to. . Bylo to čisté a pohodlné, nacházející se hned vedle Starého Města, v několika minutách chůze se nacházejí četné bary a restaurace, které byly přinejmenším stejně dobré a určitě výhodnější. Skvělá snídaně, pak krátká procházka, ale tramvajová lístek a odtud jsme šli, aby si užívali to, co musí být jedním z nejkrásnějších světů světa a nejpřátelštějších lidí. (Milovali jsme Prahu, můžete si myslet?) Personál a Paul, hostitel, byly výjimečné.
GoalieBoy 02.2017

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.


Stravování

Restaurace s provozem denně od 11:00 do 23:00, vám nabídne České a zvěřinové speciality.