Filtry

Hotel Pavlov

Hotel Okamžitá rezervace
Klentnická ulice 174, 69201 Pavlov Ukázat na mapě
3,4

V Hotelu Pavlov naleznete přátelské prostředí pro oslavu Vašich narozenin, výročí, promoce. Uspořádáme pro Vás rauty, bankety, grilování, degustace i prohlídky vinařství. Zajistíme cimbálovou muziku, hudební večery, autorská čtení a kapely. Častečný bezbariérový přístup, recepce, hotelový bar, restaurace (sál pro až 80 osob + 2 menší salónky), letní terasa, parkoviště, úschovna kol, prezentační technika, hotelový trezor, zahradní gril.

Náš hotel se stal oblíbenou destinací novomanželů, jak pro jeho polohu, tak pro dokonalý svatební servis, který zajišťujeme od svatební výzdoby, menu … až po oddávajícího v místě, které si určíte!

Vítanými návštěvníky jsou rodinky s dětmi, pro které máme připraven dětský koutek vybavený stavebnicemi Lego i spoustou dalších hraček. Součástí hotelu je vlastní prostorné parkoviště na pozemku hotelu.

Můžete se těšit na rodinný přístup a usměvavý personál...


Okolí

Obec Pavlov leží na úpatí Děvína, nejvyššího vrcholu CHKO Pálava (550 m n.m.). Děvín je Národní přírodní rezervací tvořenou ve vyšších polohách kombinací skalních stepí a šípákových doubrav, v polohách nižších pruhy typických suťových lesů. Je možno se zde setkat s množstvím chráněných druhů živočichů a kochat se skromnou nádherou vzácných květů a jiných neobvyklých rostlin. Podobně jako sousední Dolní Věstonice, odkud pochází světoznámá soška Věstonické Venuše, bylo i území Pavlova osídleno už v pravěku lovci mamutů a pobyt člověka v této úrodné a na zvěř bohaté oblasti přetrval i další historická období. První zmínka o obci je z roku 1046. Po založení hradu Děvičky na počátku třináctého století se obec stala součástí jeho panství. Bohatství plynoucí z úrodné půdy a vinic dokládají honosné fasády selských i vinařských gruntů na návsi ze 17. a 18. století, jež nesou prvky vyšší barokní architektury a počátků renesance, napodobující nedaleký Mikulov. 24. května 1995 byla obec Pavlov prohlášena za památkovou rezervaci. Památkově chráněným objektem však není pouze zřícenina hradu Děvičky, ale i dvakrát přestavěný kostel sv. Barbory jenž je patronkou mnoha řemesel, ale zde byla zřejmě patronkou sedláků. Bílá zvonice tohoto kostela tvoří z dálky viditelnou dominantu obce. Dalším památkově chráněným objektem je půvabný barokní vesnický hřbitov a rovněž socha sv. Floriána - patrona hasičů, kominíků a zednářů, nacházející se na návsi obce. Takováto kumulace památkově cenných objektů v jedné vesnici je v moravském prostředí zcela ojedinělá.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky Pokojová služba Terasa TV Vícejazyčný personál Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Bowling 0.3 km Lyžařský vlek 22 km Potápění 0.15 km Půjčovna kol 1.4 km Tenisový kurt - venkovní 0.7 km Aquapark 12 km Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Houbaření Jízda na koni Přírodní koupání 1 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 12 km Bar Restaurace Vinárna Vinný sklípek 0.15 km Zahrádka Masáže 0.01 km Wellness/lázně 14 km Úschovna jízdních kol

Pokoje

Hotel Pavlov nabízí 7 dvoulůžkových pokojů, 7 mezonetových apartmánů s 2 dvoulůžkovými ložnicemi, 1 čtyřlůžkový rodinný apartmán s 2 dvoulůžkovými ložnicemi a 1 luxusní apartmán s 1 dvoulůžkovou ložnicí a obývákem. V každém pokoji je možnost využití přistýlek, čímž lze kapacitu hotelu zvýšit až na 69 ubytovaných osob. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, sprchu či vanu a jsou vybaveny TV přijímačem a připojením na internet. Můžete si vybrat pokoj s výhledem na hrad, do vinohradů či na Mušovské jezero. Pro malé hotelové hosty máme k dispozici dětskou postýlku a rovněž rádi ubytujeme Vaše vychované pejsky a kočičky. V celém areálu hotelu jsou nekuřácké prostory.

Recenze

Pekne ubytovani a dobre jidlo, servis pokulhava Byli jsme zde na dvoudennim jednani, okoli je uzasne a poskytuje skalu moznosti. Hotel spoluprcuje s vinarstvim Paulus a zaridili i degustaci. Jednalo se vsak spis o akci, kterou poradaji masove a pan somelier byl strasny, vino taky (nedoporucuju). Ubytovani bylo ciste a pekne, jidlo chutne. Bohuzel obsluha vypadala jako by ji zakaznici vadili a nebyla moc ochotna.
Michaela P 11.2018

prodloužený víkend V hotelu jsme strávili 3 dny a moc se nám zde líbilo. Hotel je na krásném místě, personál milý a ochotný, teráska restaurace moc pěkně upravená. Rovněž pokoj jsme měli krásný, čistý, koupelna prostorná, bylo vidět, že je novější. Jen nám zde trochu chyběla lednice. Z patra nádherný výhled! Na snídaně velký výběr, myslím, že si zde vybere opravdu každý. Co se týče restaurace, pouze dvakrát jsme zde večeřeli. Co nás trochu zaskočilo bylo, že je jídelní lístek sestaven jako jarní a letní, ale jídla jsou zde poměrně těžká a v tropickém počasí jsme moc nevěděli, co vybírat. Nakonec nám zachutnali špagety s pestem a kuřecím masem. Ovšem jíst pouze zde třeba celý týden si moc neumím představit. Na druhou stranu, většina lidí sem jezdí cestovat a je to vždy záležitost osobních chutí. Co
jikbs 08.2018

Jídlo Restaurace má prijemne venkovní posezení,nicméně jidlo konkrétně moravský vrabec 200 g se skládal cca z 30 g masa (převážně tlustého),zelí a rozhodne ne domácích knedlíků!Slanina uvedena v jídelním lístku nebyla na talíři vůbec nalezena...
Elissa E 07.2018

Sobotní oběd Po 45 minutách čekání na oběd, mi přinesli něco co jsem si vůbec neobjednala. Náprava trvala asi 10 minut. Chuť salátu byla dobrá a suroviny čerstvé. Číšník svůj omyl kompenzoval slevou. Jinak nemám co vytknout.
Mo N 04.2018

Velmi milý personál Jídlo k večeři bylo velmi dobré, snídaně perfektní. Nadstandardní byla ochota personálu. Jediná drobná výtka je ke zbytečně nahlas puštěné hudbě v restauraci. Navíc výběr hudby určitě nebyl vyhovující pro každého.
ViktorieTenzerova 11.2017

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Události

Hotel Pavlov pořádá různorodé akce od ochutnávek vín, přes cyklo závody až po závody dračích lodí a to jak na amatérské úrovni tak i na profesionílní. Velmi oblíbenou akcí je Vinařská stezka, která pro velký úspěch letos proběhla již po deváté v řadě.

Na Vinařské stezce budete mít možnost nejdříve ochutnat v Kulturním domě v Pavlově soutěžní vína (12 vinařství po 3 vzorcích). Poté obdržíte degustační lístek s plánkem a můžete vyrazit na značenou trasu, která Vás provede svahy Pálavy, nádhernou přírodní rezervací kolem hradu Děvičky zpět do Pavlova. Na této trase o délce cca 5,5 km narazíte na 12 stanovišť, kde ochutnáte vzorky vín - Vaším úkolem bude zaznamenat do degustačního lístku správný tip na odrůdu vína. Z 12ti stanovišť bude 6 ve vinařských sklepech ve spodní i horní části obce Pavlov a 6 stanovišť bude v přírodě na svazích Pálavy. Během trasy se dozvíte formou soutěžních otázek o zajímavostech unikátní přírodní rezervace Chráněná krajinná oblast Pálava i o výrobě a ochutnávání vín. Na posledním stanovišti odevzdáte pořadatelům vyplněný degustační lístek a pak se již můžete těšit na slavnostní večer s rautem a cimbálovou muzikou.

Tradiční událostí v listopadu je Svatomartinská husa, kdy v průběhu dne se ochutnávají mladá, bílá i červená, svatomartinská vína s odborným výkladem k charakteristice jednotlivých vzorků přímo od vinařů, kteří víno vyrobili. Servíruje se klasická poctivá svatomartinská husa podávaná se 2 druhy zelí a 2 druhy knedlíků a pro zpříjemnění a dokreslení atmosféry hraje cimbálová muzika. Popř. na přelomu ledna a února pořádáme obdobný program, ale s tradiční zabíjačkou.

Aktuální informace o našich nejbližších akcích naleznete na: http://www.hotelpavlov.cz/hotelove-akce.php.

Stravování

Navštivte nepřeberné množství rodinných sklepů a vinařství, zažijte atmosféru pravé domácí zabijačky, ochutnejte domácí pečený pivní chléb nebo buchty, poseďte u cimbálu a nenechejte si ujít naši specialitu pečeného krocana s mandlovou nádivkou krájeného přímo před hosty. Připravujeme především tradiční moravskou kuchyni a jistě si vyberete i z široké nabídky vín místních vinařů. Firemní programy, rodinná setkání, svatby a hotelové akce - profesionální organizace meetingů, školení, seminářů i volnočasových aktivit na klíč.

 

Extra

Hotel Pavlov disponuje velkým sálem vhodným pro školení a firemní semináře. Tento sál lze využít i na svatby a větší rodinné oslavy s kapacitou až 80 osob. Dále jsou k dispozici 2 menší sály s kapacitou po 25 osobách. Technické zázemí sálů je na vysoké úrovni. Samozřejmostí je WiFi internet, dataprojektor, plátno, flipchart, prodlužovací kabely, audio technika s bezdrátovým mikrofonem, minivěž, LCD monitor, televize a DVD přehrávač.

Velkou přidanou hodnotou je pak prostředí Pavlova a Pálavy pro příjemnější - méně oficiální část firemních setkání. Zajistíme ochutnávky a řízené degustace vín u pavlovských vinařů i v našem hotelovém sklepu, který můžete mít celý pronajatý jen pro Vaše účely až do ranních hodin.

Jste-li sportovně a soutěžně založená firma, pak Vám připravíme speciální teambuildingový program například "Putování za pokladem pavlovských vinařů", či sportovní firemní závody Dračích lodí, můžete zkusit akční kiting atd.

Jak se k nám dostat?

Jak se k nám dostanete: Na silnici Brno - Mikulov, cca 2 km za hrází Mušovského jezera odbočíte vlevo a zde sledujte navigační systém směrových tabulí, který Vás dovede až k Hotel Pavlov. Pokud přijíždíte z Bratislavy – Břeclavi, odbočte v Hustopečích z dálnice D2 a opět sledujte navigační systém směrových tabulí.