Filtry

Hotel Signál Pardubice - Dubina

Hotel Na poptávku
Jana Zajíce 708, 53012 Pardubice Ukázat na mapě
?

Hotel Signal je moderní hotel v městě Pardubice. Hotel poskytuje moderní hotelové ubytování v 16 nedávno vybudovaných pokojích. V hotelu disponujeme ubytovací kapacitou více jak 50 lůžek. V hotelu Signal jsme schopni ubytovat autobusové zájezdy. Hotel využívají obchodní cestující, členi sportovních a jiných klubů a sdružení.

Pro hosty Hotelu Signál jsou k dispozici široké služby a servis. Vve prospěch hostů Hotelu Signál je možno uskutečňovat společenské akce (školení, večířky, semináře, svatby....), k dispozici jsou salónky a technické vybavení pro moderní způsoby komunikace a zábavu. Zajistíme Vám zábavu, sport z širokých možností Pardubic a Pardubického kraje.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Konferenční/společenská místnost Postýlka Zdravotní středisko 0.3 km Golf 5 km Tenisový kurt - venkovní 2.5 km Tenisový kurt - vnitřní 2.5 km Autobusová zastávka 0.1 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.2 km Divadlo 3.3 km Kino 3.3 km Letiště 4.5 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.8 km Bar Pizzerie 1 km Restaurace Snack bar 1.2 km Snídaně Bazén - venkovní 3.5 km Bazén - vnitřní 3.5 km Fitness 0.5 km Kadeřnictví/salón krásy 0.5 km Masáže 0.8 km Catering - varianta A Catering - varianta B

Pokoje

Pokoje jsou vybaveny televizním a satelitním příjmem, moderní televizní příjímače, po celém prostoru hotelu je k dispozici kabelové a wifi připojení k internetu,
moderní velký výtah. Hygienické vybavení pokojů: moderní koupelna se sprchovým koutem. Všechny hotelové pokoje mají kompletní moderní sociální zařízení. Kapacita hotelu je více jak 50 lůžek v celkem 17 pokojích. Hotel Signál umožňuje pohodlné ubytování osob se sníženou pohyblivostí.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Součástí Hotelu Signál je Restaurace s možností plného stravování v každou denní dobu. Restaurace se skládá ze dvou částí, jídelny a salónku. Dbáme na kvalitní a hygienickou přípravu jídel. Dodržujeme míru podávaných nápojů, správnou teplotu vína a piva. Personál restaurace je veden k slušnému, rychlému a vstřícnému jednání.