Filtry

Metropolitan Studios

Apartmán Okamžitá rezervace
Záhřebská 46, 12000 Praha Ukázat na mapě

Metropolitan Studios nabízí stylové ubytování s možností vlastního stravování na Vinohradech, 300 metrů od stanice metra Náměstí Míru. Na Václavské náměstí je to pouze 1 km daleko. Všechny pokoje mají bezplatné Wi-Fi připojení k internetu a TV s plochou obrazovkou.

Metropolitan nabízí světlé pokoje s moderním interiérem, ke kterým patří nová koupelna a kuchyňské vybavení. Některé pokoje mají výhled na kostel svaté Ludmily. Na místě jsou k dispozici ručníky a mýdlo.

Okolní ulice jsou plné různých obchodů a nočních podniků. Vzdálenost na autobusové nádraží činí 6 km a na hlavní nádraží a Pražský hrad 5 km.

 Praha 2 je skvělou volbou pro hosty, které zajímá snadná dostupnost centra, pestrá nabídka restaurací a klidná rezidenční čtvrť. 


Okolí

Popis okolí


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Pokojová služba Praní prádla Taxi TV Autobusová zastávka 0.03 km Tramvajová zastávka 0.03 km Kavárna 0.05 km Restaurace 0.05 km

Pokoje

Většina našich pokojů je zařízena na samostatné stravování a pobyt bez pocitu zbytečného vyrušování ze strany personálu. V pokojích je dostupná wifi zdarma, LED televize, základní vybavení pro samostatné vaření, povlečení a ručníky. Nabízíme vlastní / sdílenou toaletu, podle typu pokoje. 

 

Recenze

Solidní průměr Toto ubytování je umístěno v docela atraktivní lokalitě, nedaleko stanice metra Náměstí Míru. Na Václavské náměstí a zpět jsme chodili pěšky. Při hodnocení ubytování musím vzít v úvahu skutečnost, že jsme byli bez dětí, ráno jsme ubytování opustili a vrátili se zpět až večer. Pokoj jsme tedy využívali vlastně jen na přespání. I tak by nebylo na škodu, opět trochu do vybavení a údržby pokoje zainvestovat. V koupelně chyběla polovina dveří od sprchového koutu a igelitový závěs jako náhrada to prostě nezachránil. Údržba úchytu držáku sprchy by měla být samozřejmostí, jinak musíte sprchu neustále držet v ruce, pokud tedy nechcete mít v koupelně plno vody. Lednici a ani varnou konvici jsme neměli čas vyzkoušet. Kuchyňka byla společná pro více pokojů, právě z kuchyňky se vcházelo do
Ingeniero B 10.2017

Nespolehlivé Po hodinovém čekání před vchodem nám bylo od paní z Metropolitan studios s úsměvem sděleno, že od našeho apartmánu ztratila klíče. Řekla nám, ať jdeme do kavárny, kde si můžeme najít jiné ubytování. Rezervaci jsme měli skoro měsíc předem. Takže děkujeme.
penyaorion 01.2017

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.


Události

speciální akce a nabídky

Stravování

V apartmánech je možnost samostatného vaření. Snídaně není v ceně a neposkytujeme ji. 

Extra

8,5