Filtry

Hotel VP1

Hotel Okamžitá rezervace
Ruská 2946, 70300 Ostrava Ukázat na mapě
2,0

Ubytovací zařízení se nachází v srdci bývalého průmyslového závodu, který se proměnil v centrum vzdělávání, kultury a společenského života v těsné blízkosti centra města.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Konferenční/společenská místnost Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 1 km Parkoviště pro autobusy a kamiony Postýlka Recepce Sekretářské služby Taxi TV Vícejazyčný personál Výtah Zdravotní středisko 0.02 km Bowling 0.8 km Horolezectví 0.2 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.05 km Cyklotrasy v okolí Diskotéka 2 km Divadlo 1.5 km Kino 1 km Noční klub 2 km Park 0.6 km Tramvajová zastávka 0.05 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.8 km Cukrárna 0.4 km Kavárna 0.1 km Restaurace 0.8 km Snídaně Bazén - venkovní 4 km Bazén - vnitřní 4 km Fitness 1 km Masáže 0.4 km Sauna 1 km

Pokoje

Pokoje jsou dvoulůžkové s vlastním soc. zařízením a vybavené  standardním nábytkem. Na poschodí se nachází společná  kuchyňka vybavená elektrickými spotřebiči a nádobím.

Recenze

Místo a pokoje jsou v pořádku, ale velmi špatně uspořádané Byli jsme velká skupina lidí (50 ca). Navzdory tomu, že data byla rezervována a zaslána předem, bylo přihlášení dlouhé a nepříjemné. Čekali jsme téměř jednu hodinu, některé pokoje byly špatné, byly jednolůžkové místo dvou a komunikace v angličtině byla bezstarostná. Pokoje byly velké a pohodlné, snídaně byla dobrá a různá.
Andrea B 11.2019

Přespání Levný hotel pro toho, kdo hledá jen přespání a nehledá komfort. Snídaně ušla (rohlík, chleba, vajíčková a tuňáková pomazánka, máslo, marmelády, rajče,okurek). Celá Ostrava mi přišla depresivní. Nemohla bych zde bydlet.
Aurelia R 09.2017

Dostupnost a rezervace