Filtry

Pension U Našeda

Pension Na poptávku
Větrná 5, 46001 Liberec Ukázat na mapě

Penzion U Našeda vás vítá v centru Liberce. Součástí Penzionu U Našeda je příjemná a útulná kavárna s kvalitní nabídkou kávy, drobných pokrmů a exkluzivních francouzských vín. Přijeďte se pobavit do Liberce a ubytujte se v Penzionu U Našeda. Penzion poskytuje pohodlné ubytování v malém či velkém apartmá s vybavenou kuchyňkou, sprchovým koutem a wifi připojením zdarma. 

Možnost rezervování salónku nebo celé kavárny pro soukromé akce nebo obchodní jednání.

V pátek a sobotu můžou být v objektu společenské akce (do 24.00 hod.), možnost zvýšeného hluku.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště 0.02 km Konferenční/společenská místnost Autobusová zastávka 0.03 km Divadlo 0.6 km Kino 1 km Letiště 135 km Vlaková zastávka 3 km Bar Cukrárna Internetová kavárna Kavárna Pivnice Snack bar Vinárna

Pokoje

MALÝ APARTMÁN - V pokoji jsou dvě lůžka, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, kuchyňka vybavená lednicí, rychlovarnou konvicí a mikrovlnou troubou, žehličkou, rádiem a WiFi internetem.

VELKÝ APARTMÁN - PRVNÍ POKOJ - má rozkládací gauč, jídelní stůl se 4 židlemi, kuchyňku s lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a žehličkou, rádiem a WiFi internetem. DRUHÝ POKOJ - má 3 lůžka, koupelnu se sprchovým koutem a separátním WC.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

V kavárně je možné najít exkluzivní francouzská vína a velký výběr rozlévaných vín. Mléčné koktejly, velký výběr zákusků a pečiva, různé druhy kávy a čaje. Točené pivo Svijany 11, lahvové nealkoholické pivo.

Extra

V pátek a sobotu můžou být v objektu společenské akce (do 24.00 hod.), možnost zvýšeného hluku.