Filtry

Hostel Eleven

Hostel Okamžitá rezervace
Dominikánská 347/11, 60200 Brno Ukázat na mapě
3,0

Hostel Eleven je situován přimo v centru historické části Brna, na ulici Dominikánská. Dům je čtyřpodlažní, recepce se nachází v přízemí. V celé budově je možnost WIFI připojení zdarma.

Každý pokoj má společnou kuchyň a koupelnu s toaletou.

V těsné blízkosti hostelu najdete historicky významné památky a stavby Brna (kostel sv. Michala - 20 m, katerdála Petra a Pavla/ Petrov - 150 m, Špilberk - 500m, Denisovy sady 150 m). V okolí hostelu je také mnoho kaváren, restaurací, hospůdek, divadla, kino, obchody a spousta dalších zajímavých míst. Veškeré turistické informace či doporučení Vám rádi zodpoví recepční.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Nekuřácké prostředí Informační služba Kuchyň Obchodní centrum 0.02 km Praní prádla Taxi Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Zajištění kulturních a sportovních akcí Billiard 1 km Horolezectví 1 km Půjčovna kol Šipky 1 km Stolní tenis 0.8 km Střelnice 0.1 km Tenisový kurt - venkovní 1.5 km Tenisový kurt - vnitřní 1 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.5 km Dětské hřiště 0.5 km Diskotéka Divadlo 0.15 km Kasíno 0.2 km Kino 0.05 km Letiště 9.5 km Noční klub 0.03 km Park 0.3 km Tramvajová zastávka 0.1 km Vlaková zastávka 0.5 km Bar 0.02 km Cukrárna 0.2 km Internetová kavárna 0.5 km Kavárna 0.05 km Lobby bar Pivnice Pizzerie 0.2 km Restaurace 0.05 km Snack bar 0.05 km Vinárna 0.05 km Vinný sklípek 0.05 km Zahrádka 0.02 km Bazén - venkovní 2 km Bazén - vnitřní 0.5 km Fitness 1 km Jóga 1 km Kadeřnictví/salón krásy 0.05 km Masáže 0.05 km Sauna 0.2 km Solárium 0.1 km

Pokoje

Nabízíme tři typy pokojů:

- samostatné pokoje s 1-6 lůžky se sdílenou koupelnou

- sdílené ložnice s 5-8 lůžky se sdílenou koupelnou

- samostatný mezonetový apartmán s vlastní koupelnou, kuchyňským koutem a TV. Maximální kapacita apartmánu jsou 4 osoby

Pokoje jsou různě rozmístěny. Pro skupinu 10-16 osob doporučujeme rezervaci celého čtvrtého patra - velký prostorný apartmán s kuchyní, společným prostorem (jídelnou) a terasou.

Všechny pokoje mají přístup do vybavených kuchyňek, některé na terasu 

Wi-Fi je dostupná v celém hostelu zdarma

Recenze

Docela dobrý hostel Strávil jsem jednu noc v tomto hostelu, ale celkově musím říci, že je to docela dobré, že jsem hostel. Velmi prostorný, docela čistý, možná trochu zaprášený, ale stále lepší než mnoho jiných hostelů, na kterých jsem byl. Nejhezčí věcí je koupelna, protože v jedné místnosti máte skutečnou koupelnu s toaletou a sprchou, místo toho, abyste měli vedle sebe několik sprch a žádné soukromí. Je to stále sdíleno, ale alespoň když si chcete osprchovat, získáte svůj vlastní prostor. Kuchyně byla také skvělá! Velmi velký a dobře vybavený, má mikrovlnnou lednici stejně jako ve vzduchu. Jediným špatným bodem je topný systém, který ve skutečnosti nefungoval, a myslím, že prostěradla nebyly dostatečně čisté. Wi-fi také nefungoval noc, kdy jsem tam byl.
GiuliaMariniCossetti 03.2020

Dobré umístění; čistý; komfortní. Úhledný malý hostel v dobře umístěné oblasti. Mnoho barů a restaurací je v blízkosti a autobusové nádraží je asi 10 minut. Místo není přístupné kvůli různým krokům při vstupu do zařízení, jinak je přístup do výtahů a schodiště do kolejí. Kuchyňský kout je relativně malý, ale funkční. Toalety a sprchy jsou málo, v závislosti na podlaze, ale jinak jsou udržovány relativně čisté. Pokoje na kolejích jsou prostorné a v mém konkrétním koleji udržovaly poměr postele a prostoru velmi nízký. K dispozici je zrcadlo plné délky a stůl o velké velikosti se židlemi s dostatkem místa k jídlu, pití nebo práci. Každá postel má světelnou a elektrickou zásuvku se soukromými závěsy. Pod lůžkem je uzamykatelná úložná jednotka dobré velikosti, která může snadno pojmout kufr s kufrem i batoh. Personál
flaneur99 01.2020

Levné ceny, levné služby Vstup byl jako hororová scéna, ale místnost byla v pořádku. Mohlo by to mít alespoň závěs, zejména proto, že okna byla na stropě. Také obyčejná místa byla hlučná. . . Potřebovali jsme to jen pro spánek, a za tímto účelem to bylo dobré, ale pokud chcete pro své peníze něco víc, měli byste hledat jiné místo.
Dombi I 10.2019

Parádní levné ubytování v centru Brna! Líbilo se mi tady. Personál milý a ochotný. Jedno z nej levných ubytování, kde jsem byl. Byl tu klid, všude čisto a uklizeno. Příště jdu zase bydlet sem! Pod hostelem se nachází klub, pro někoho možná nevýhoda, ale mě to vůbec nevadilo. Zažil jsem horší a hlučnější místa...
Adam J 08.2019

Nedoporučeno Cena není odrazem špinavých sprch, nedostatek kuchyňského prostoru a žádná společenská místnost. Ulice je také velmi hlasitá, ale samozřejmě to není chyba ubytovny. To je řečeno, že je dobře umístěný a personál recepce, kterou jsem potkal, byly krásné - i když ne tak dobře informované o tom, kde jíst / pít / navštívit ve městě.
Voyageschica 07.2018

Nejhorší hostel, ve kterém jsem zůstala. NEZBYTE zde. Ve stejné budově je klub a bar, hudba pokračuje až do 4 hodin. Koberce jsou špinavé a personál je hrubý. Prostě hrozné, zůstaňte v jiném hostelu. Jedná se pravděpodobně o jednu z nejhorších ubytoven, se kterými jsem za 15 let. Dobře provedená jedenáctá ubytovna v Brně.
leedsvenue 12.2017

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Jak se k nám dostat?

Nejbližší tramvajová zastávka/zastávka nočního rozjezdu: Šilingrovo náměstí nebo Hlavní nádraží.