Filtry

Penzion Tašner

Pension Okamžitá rezervace
Lidická 101, 57001 Litomyšl Ukázat na mapě
5,0

Nabízíme 4 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky vybavené umyvadlem a WC sprchovým koutem a v jednom pokoji vanou. Dále k vybavení pokoje patří Sat TV a Wi-Fi připojení.

K dispozici je plně vybavená kuchyňka s lednicí, společná pro všechny pokoje. Možnost objednání snídaní. Dále možnost posezení v zimní zahradě a na dvoře s krbem.

Hosté mají možnost zakoupit lahvová vína z naší vinotéky se slevou 15%.


Okolí

V okolí Litomyšle můžete navštívit Toulovcovy maštale, hrad Košumberk, zámek Nové Hrady, Růžový palouček, Nedošínský háj, hrad Svojanov, Kozlovský kopec s rozhlednou a nebo si naplánovat výlet Cyklobusem Českomoravským pomezím aneb blíž k atraktivitám Litomyšlska, Poličska a Svitavska.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Bezpečnostní schránka Hotelový transport Informační služba Konferenční/společenská místnost Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Pokojová služba Recepce Směnárna 0.4 km Terasa Venkovní gril Zdravotní středisko 0.7 km Bowling 0.2 km Squash/ricochet 0.3 km Stolní tenis 0.15 km Tenisový kurt - venkovní 0.3 km Tenisový kurt - vnitřní 0.3 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.5 km Divadlo 0.8 km Jízda na koni Kino 0.4 km Noční klub 0.5 km Park 0.4 km Vlaková zastávka 1.5 km Cukrárna 0.5 km Kavárna 0.55 km Pivnice 0.35 km Restaurace 0.35 km Snídaně Vinárna 0.5 km Bazén - venkovní 0.2 km Bazén - vnitřní 0.2 km Fitness 0.1 km Kadeřnictví/salón krásy 0.02 km Masáže 0.35 km Sauna 0.35 km Solárium 0.35 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Pěkný penzion Jedná se o bývalý dům renovovaný a re-vymyšlen jako penzion. Renovace byla provedena s velkou pozorností k detailům a je opravdu velmi pěkná. Pokud máte strach, že se s ním zacházíte jako s "jiným zákazníkem", zkuste to! Získáte od majitele skutečně osobní přivítání, úvod do zařízení a konkrétně jste se zeptali, co byste chtěli mít na snídani. Je to 5 minut chůze od centra tohoto krásného městečka a důkladně doporučujeme!
Mike Hutt 07.2018

Dostupnost a rezervace

Stravování

Vinotéka Ullet

V našem sortimentu naleznete špičková moravská přívlastková i speciální vína z vinařství Krist – Milotice u Kyjova, Vinné sklepy Skalák – Skalka u Kyjova, vinařství Novosedly Vinofol, vinařství Neoklas Šardice, vinařství Maňák a další. Máme zde široký sortiment zahraničních vín, portská vína z oblasti Douro – vinařství Dacosta a Kopke, šumivá vína, koňaky a pravé francouzské champagne.

Otevírací doba: Po-Pá: 8:30 - 18:00, So: 8:30 - 12:00