Filtry

Chalupa pod jasanem

Chata Na poptávku
Láz 20, 38462 Nová Pec Ukázat na mapě
?

Chalupa pod jasanem je pro svou malebnou polohu v blízkosti jezera Lipno skvělým místem pro příjemné prožití aktivní letní i zimní dovolené na Šumavě. Chalupa poskytuje příjemné ubytování ve dvou dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Ubytování je vhodné pro nenáročné hosty, kteří nehledají luxus, ale ocení příjemnou atmosféru jihočeské chalupy. Za chalupou se nachází zahrádka, která přímo vybízí k relaxaci a dětským hrám. Bezplatné parkování je možné přímo u objektu.


Okolí

Chalupa se nachází v osadě Láz cca 2 km od obce Nová Pec, která leží na pravém břehu Lipna. Vodní nádrž Lipno poskytuje skvělé podmínky k rekreaci, provozování vodních sportů a rybolovu. V létě je chalupa ideálním výchozím bodem pěších a cyklistických výletů po Šumavě (Schwarzenberský plavební kanál, Plešné jezero, vrch Plechý, zřícenina hradu Vítkův kámen,). V zimě můžete bruslit po zamrzlé hladině jezera, běžkovat nebo si zalyžovat ve skiareálu Lipno nad Vltavou nebo v rakouském Hochfichtu.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Konferenční/společenská místnost TV místnost Zahrada Lyžařský vlek 28 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Aquapark 20 km Autobusová zastávka 0.1 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Přírodní koupání 3 km Rybolov Vlaková zastávka 3 km Pivnice Zahrádka Bazén - vnitřní 12 km TV Turistické trasy v okolí Masáže Postýlka

Pokoje


Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování


Jak se k nám dostat?

Auto, vlak, bus