Filtry

Pension Kadlcův mlýn

Pension Okamžitá rezervace
Mariánské údolí 3, 62800 Brno Ukázat na mapě
3,0

Kadlcův mlýn je restaurace a penzion nacházející se v Mariánském údolí v Brně. Toto místo představuje jedinečné skloubení klidné přírody a bezprostřední blízkosti městaBrna.

Přestože jde o součást městské části Brno-Líšeň a z centra města sem dojedete za malou chvíli, nabízí Mariánské údolí krásnou lesnatou krajinu a četné vodní plochy.  Jde o častý cíl víkendových výletů Brňanů. Nachází se zde několik jeskyní a rozsáhlá chatová oblast.

Objekt restaurace a penzionu Kadlcův mlýn je postaven na původním půdorysu stejnojmeného mlýna, který zde stojí již bezmála tři století.

Penzion zajistí ubytování až pro 36 osob v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Restaurace nabízí jídla české kuchyně, výhodná menu, rozvoz poledního menu a rozsáhlé venkovní prostory.

Restaurace a penzion Kadlcův mlýn je ideálním místem pro oslavy, rauty, svatby, školení nebo letní grilování. Nabízíme vám pro uspořádání soukromých oslav zastřešenou pergolu s výčepem a grilem až pro 60 osob.


Okolí

 Jde o častý cíl víkendových výletů Brňanů. Nachází se zde několik jeskyní, rozsáhlá chatová oblast, využít můžete bobovou dráhu nebo sigle traily. Cca 200 metrů od penzionu jsou rybníky vhodné ke koupání.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Cateringové služby Dětský koutek Kuchyň Postýlka Přednáškový sál TV Zahrada Billiard Šipky Autobusová zastávka 0.8 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Houbaření Rybolov Turistické trasy v okolí Restaurace Snídaně Zahrádka Recepce

Pokoje

Ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a disponuje kapacitou 30 osob. Vybavení penzionu zahrnuje WiFi s připojením k internetu a na některých pokojích je televizor.

Recenze

Velká pozice, průměrný BB Opravdu jsme milovali jeho polohu - v přírodě, v blízkosti rybníků a rekreační oblasti. Snadné najít, snadno zaparkovat, mini zoo. Náš pokoj byl velký, ale čekali jsme o něco víc. Zařízení bylo jednoduché - OK, ale koberec by potřeboval vyčistit. Surprice v koupelně nebyla opona - ale na druhé straně bylo koště. Vysoušeč vlasů nemohl být ani zapůjčen na recepci, protože to prostě nebylo k dispozici. To, co jsme opravdu neměli rádi, byla hladina hluku. Dveře nebyly izolované a každý krok na chodbě byl velmi hlučný. BB by měla okamžitě přestat používat pračky v noci / brzy ráno, protože hluk byl velmi rušivý. Snídaně byla jednoduchá, ale náplň. WiFi nefungovalo dobře.
Blankaon 04.2019

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

Restaurace není v provozu. Prostory si můžete pronajmou na soukromé akce.

Hlavní sál má kapacitu 45 míst, navíc jsou  vám k dispozici  salonky vhodné pro 10 nebo 20 osob. V teplejších částech roku lze také využít zahradní altán s výčepem pro 50 osob.

 

Kadlcův mlýn je ideálním místem pro řadu akcí:

-Letní grilování

-Rodinné oslavy

-Svatby

-Rauty

-Pořádání školení a firemních akcí – k dispozici  plátno

Hledáte-li v klidné přírodě v bezprostřední blízkosti Brna místo pro  rodinnou oslavu, školení či svatbu, jen těžko můžete vybrat lépe. Navštivte Penzion Kadlcův mlýn!

Jak se k nám dostat?

Od konečné autobusu č.55 je to k nám asi 800 metrů pěšky.