Filtry

Penzion Zubr

Pension Okamžitá rezervace
Ujčov 46, 59262 Ujčov Ukázat na mapě
4,8

Nově zrekonstruovaný Penzion Zubr se nachází v kraji Vysočina, v obci Ujčov,v malebném údolí na břehu řeky Svratky, nedaleko hradu Pernštejn a Vírské přehrady. Okres Žďár nad Sázavou. V areálu penzionu je venkovní bazén,nekuřácká restaurace se salonkem, terasou a grilem.V oploceném areálu penzionu je  garáž pro uskladnění kol, lyží a lodí , travnatá plocha, kterou lze využít jako hřiště pro děti (je zde pískoviště a houpací lavička), cvičení aerobiku, jógy atd. V obci je sportovní areál  s fotbalovým travnatým hřištěm , tenisový kurt s antukou a malé dětské hřiště.Pro sportovní oddíly zajišťujem pronájem sportovního areálu všetně veškerého sociálního zázemí .Je možno dohodonut a naplánovat sportovní přípravné pobyty ,soustředění,sportovní utkání a sportovní akce

V Penzionu je 13 nově zrekonstruovaných pokojů s novým sociálním zařízením TV ,internetem a WIFI   .Ubytovací kapacita 39 pevných lůžek a 22 přistýlek.V našem penzionu zajišťujeme  soukromé a firemní akce , svatby,oslavy, prezentace, rauty apod.Salonek lze oddělit s kapacitou až 40 míst a je vybavený videoprojekcí a ozvučením.  


Okolí

Vesnička Ujčov je v kopcovité krajině, 3km od hradu Pernštejn, obklopena lesy a přírodou. Přímo kolem penzionu protéká řeka Svratka plná pstruhů. Okolí je protkané sítí cyklotras a stezek. V zimní sezóně je zde možnost lyžování. Nedaleko jsou lyžařské vleky a upravované běžecké trasy. V letních měsících jsou zde ideální podmínky pro cykloturistiku, pěší turistiku, koupání, houbaření, rybaření, tenis a další sportovní aktivity.

Ubytování vysočina to je ta pravá relaxace a odpočinek.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Cateringové služby Dětský koutek Hotelový transport Informační služba Internetový koutek Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 10 km Pokojová služba Postýlka Přednáškový sál Rezervace letenek Sekretářské služby TV TV místnost Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko 2 km Bowling 10 km Golf 40 km Lyžařský vlek 6 km Půjčovna lyží 15 km Šipky Squash/ricochet 10 km Střelnice 6 km Tělocvična/sportovní hala 0.5 km Tenisový kurt - venkovní 0.2 km Tenisový kurt - vnitřní 10 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.3 km Diskotéka Divadlo 40 km Houbaření Jízda na koni Kino 8 km Lov Noční klub 10 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vyhlídkové lety Bar Cukrárna 4 km Internetová kavárna Kavárna Pivnice Pizzerie 8 km Restaurace Snack bar Snídaně Vinárna Zahrádka Bazén - venkovní Bazén - vnitřní 10 km Fitness 10 km Masáže 2 km Sauna 10 km Solárium 10 km Catering - varianta A Catering - varianta B

Pokoje

Penzion je 13 nově zrekonstruovaných pokojů s novým sociálním zařízením TV ,internetem a WIFI   .Ubytovací kapacita 39 pevných lůžek a 22 přistýlek.

1 pokoj dvoulůžkový,2 pokoje dvojlůžkové s dvěma přistýlkami,8 pokojů třílůžkových s dvěma přistýlkami ,1 pokoj třílůžkový v bezbariérovém provedení s dvěma přistýlkami ,1 pokoj šestilůžkový.Všechny nové pokoje jsou vybaveny koupelnou WC  televizí ,internetem a WIFI.

Recenze

Komi Dobrá volba. Moderně zrekonstruovaný penzion s milou obsluhou a super využitím pro děti, včetně bazénu. Restaurace vaří výborně a snídaně je bohatá. Pokoje čisté dobře vybavené. Pobyt zde doporučuji. 👍
Jiří K 07.2019

Parádní dovolená Byli jsme zde s manželkou a synkem na dovolené. Pokoj byl velký a útulný, všude čisto, velká koupelna, na můj vkus bohužel moc měkké postele a nefungovala všechna světla (to byl detail), všechny zásuvky měly dětskou pojistku, byla zde velmi rychlá wifi cca. 20 MBit/s, v televizi několik kanálů i pro děti. V restauraci bylo také velmi čisto a útulno. Personál fungoval precizně a pohotově, kvalita jídel byla na dobré úrovni, ačkoliv ne vždy se vše úplně povedlo (kvalita jídel z polopenze byla trochu nižší, než těch z jídelního lístku), ale pokud si člověk dal klasiku jako třeba guláš, tak neudělal chybu, polévky byly perfektní všechny. Venku zde bylo příjemné posezení a spousta atrakcí pro děti, klouzačky, trampolína, skákací hrad a bazén. S parkováním nebyl také žádný problém.
Milan V 07.2019

Nedělní oběd Po cestě z hradu Perštejn jsme se stavili na oběd v penzionu Zubr. Sebou jsme měli malé děti, tudíž jsme uvítali dětské hřiště, kde děti mohli být než jim přinesli jídlo. V restauraci bylo plno a i na zahrádce. Měla jsme strach, že budeme na jídlo čekat hodiny. Naštěstí to tam šlo jako po másle a velmi příjemná a usměvavá servírka nám přinesla jídlo za úměrnou dobu. Mezitím jsme popíjeli domácí mošt, který byl opravdu vynikající a byla to příjemná změna po všech těch limonádách, které nabízí téměř všude.Jídla byla znamenitá a oceňuji dětské porce, které se už také moc v restauracích nevidí. Z restaurace jsem odcházela velmi příjemně sytá a s dobrým pocitem.
dendachmelda 05.2019

Velmi příjemný personál. Vynikající jídlo. Po návštěvě nedalekého hradu Pernštejna a výrazné nespokojenosti v restauraci pod hradem jsme se přesunuli do přilehlé malé vesničky a narazili na exkluzivní restauraci s usměvavým, ochotným, rychlým personálem. Jídlo bylo vynikající. Ceny odpovídaly. Děkujeme a přejeme hodně spokojených klientů.
Leona R 04.2019

Káva a dezert Příjemné posezení na zahrádce. Čisté prostředí. Příjemná obsluha. Káva průměrná, dezert vynikající! Ceny odpovídající. Dostatek parkovacích míst jak pro auta, tak pro cyklisty. Návštěvu vřele doporučuji.
Jakub N 04.2019

Dostupnost a rezervace

Události

Zajišťujeme pro naše hosty zvěřinové hody, zabíjačky, svatomartinské hody, grilování, rauty, degustace vín , atd. Pro sportovní kluby můžeme zajistit v místním sportovním areálu pořádání sportovních soustředění, sportovních akcí ,přípravných zápasů a kempů .Sportovní areál je vybaven dvěma travnatými hřišti ,tenisovým kurtem z antukou , dětským hřištěm ,vše s kompletním sociálním zázemím.Ve spolupráci s mysliveckou oborou p.Němečka můžeme zajistit komplexní služby při odstřelu trofejní zvěře

Jakoukoli gastronomickou akci pro Vás uspořádáme i na objednávku.

Stravování

Celodenní stravování je zajištěno v naší nekuřácké restauraci a salonku v kapacitě až 70 míst s venkovní terasou s kapacitou až 40 míst s možností grilování. V ceně pobytu je již zahrnuta snídaně. Za zvýhodněných finančních podmínek lze objednat i polopenzi nebo plnou penzi . Zaměření naší domácí kuchyně je výhradně na domácí suroviny z místních zdrojů vysočiny. Pořádáme i různé akce jako grilování  masa , krkovice ,ryb ,selat jehňat atd. Pořádáme zvěřinové hody, zabíjačky, staročeské hody, grilování, rauty a pod. Jakoukoli gastronomickou akci pro Vás uspořádáme i na objednávku.

Extra

Domácí zvířata: Ubytování se psem je možné za cenu 100,- Kč/1 noc.

Jak se k nám dostat?

Autobusová zastávka je přímo před naším Penzionem (Ujčov Na Kopečku). Vlakové nádraží je vzdáleno 3 km od Penzionu, v obci Nedvědice. Dopravu od nádraží a zpět na přání zajistíme na tel.: + 420 566 566 630