Filtry

Penzion U Hradeb

Hotel Na poptávku
Dolní Česká 27, 66902 Znojmo Ukázat na mapě

Máme pro Vás připraveno pět prostorných třílůžkových pokojů, na každém pokoji sociální zařízení s WC a sprchou a TV. Podle potřeby možnost přistýlky.
Prostorná společná kuchyňka se základním vybavením – lednička, mikrovlnka, vařič, rychlovarná konvice, TV, gril.
Možnost připojení na internet WiFi.
Samostatná úschovna kol a kočárků.

Kapacitou ubytování a polohou v centru města je penzion vhodný pro konání firemních akcí – školení, předvádění výrobků, kontrakty, výjezdní zasedání…
Vhodný je i pro ubytování soukromých návštěv místních obyvatel, hostů některého z četných hudebních festivalů apod. 

V penzionu a jeho bezprostřední blízkosti se nabízí:

Východ z penzionu do nově rekonstruovaného hradebního příkopu s hranolovou věží. Nádherné místo pro odpočinek a relaxaci. Na hradební příkop navazuje nově upravený městský park Pět restaurací do vzdálenosti 100 m od penzionu Pondělí až sobota - možnost snídaně v příjemném prostředí Karlovy pekárny vzdálené 2 minuty chůze Do penzionu lze vstoupit z východní strany přes dřevěný mostek nad hradebním příkopem přímo z městského parku brankou v hradbách, ze západní strany z ulice Dolní Česká, která je pár metrů od historického středu města.

Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Konferenční/společenská místnost Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky TV Venkovní gril Beachvolejbalový kurt 1.8 km Bowling 0.8 km Golf 8.5 km Minigolf 8.5 km Stolní hry Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.3 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 1.3 km Divadlo 0.35 km Kino 0.5 km Park 0.1 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.85 km Bar 0 km Pivnice 0.3 km Pizzerie 0.05 km Restaurace 0.1 km Vinárna 0.2 km Bazén - venkovní 1.8 km Bazén - vnitřní 0.8 km Fitness 0.3 km Masáže 0.9 km Sauna 0 km Wellness/lázně 1.6 km

Pokoje

Máme pro Vás připraveno pět prostorných třílůžkových pokojů, na každém pokoji sociální zařízení s WC a sprchou a TV. Podle potřeby možnost přistýlky.
Prostorná společná kuchyňka se základním vybavením – lednička, mikrovlnka, vařič, rychlovarná konvice, TV.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.