Filtry

Penzion U Hájků

Pension Na poptávku
Křepice 11, 69165 Křepice Ukázat na mapě
?

Hledáte příjemné ubytování na klidném místě blízko Brna? Dovolujeme si Vám nabídnout nejen ubytování. Máme pro Vás klidné místo kde si odpočinete nebo aktivně prožijete Vaše volné dny. Nově v penzionu máme k dispozici celoročně krytý bazén (v zimě vyhřívaný) a saunu. Součástí penzionu je restaurace s výtečnou kuchyní. Ubytování najdete v obci Křepice, která je vyhlášeným poutním místem. Ubytování v Křepicích je strategicky velmi výhodné protože vše máte na dosah ruky jak Brno,Brněnská přehrada – výlet na parníku, tak Mušovská jezera, Lednicko – Valtický areál, Mikulov, Pálava, Slavkov U Brna – zámek, Slavkovské bojiště, Mohyla Míru,atd. V blízkosti jsou také tenisové kurty, které mohou hosté ubytovaní v penzionu zdarma využívat. Jste několik metrů od sítě cyklostezek a přes pár ulic najdete vinné sklípky které můžete navštívit. Vzdálený 18 km je nově otevřený AQUALAND MORAVIA< s nejmodernějšími a největšími atrakcemi ve střední Evropě(kapacita 8 tisíc lidí denně). Přímo v obci, najdete proslulé poutní místo s léčivým pramenem jménem Pramen u Svaté.


Okolí

V okolí penzionu jsou cyklistické stezky, nedaleko nově otevřený Aqualand s nejmodernějšími atrakcemi ve střední Evropě a kapacitou 8000 lidí denně, Lednicko - Valtický areál, Mikulov, Pálava, Slavkov u Brna, Mohyla míru, Brno - Spilberk, a jiné tipy na výlety. Tenisové kurty s umělým povrchem jsou od penzionu vzdáleny 200 m a hosté je mohou využívat zdarma.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Cateringové služby Konferenční/společenská místnost Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 0.05 km Postýlka Terasa TV TV místnost Venkovní gril Zahrada Lyžařský vlek 15 km Půjčovna kol 9 km Tenisový kurt - venkovní 0.2 km Tenisový kurt - vnitřní 3 km Úschovna jízdních kol Aquapark 17 km Autobusová zastávka 0.3 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.2 km Diskotéka 15 km Divadlo 25 km Kasíno 25 km Kino 19 km Letiště 20 km Noční klub 20 km Přírodní koupání 17 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 9 km Restaurace 0.02 km Snídaně Vinný sklípek 0.5 km Zahrádka Bazén - venkovní Bazén - vnitřní Sauna

Pokoje

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj má své sociální zařízení (2 pokoje s vanou a 5 pokojů se sprchovým koutem), možnost připojení k wifi

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Události

Každý poslední pátek v měsíci po celý rok zpívá a hraje harmonikářka ze ŠLÁGRU. nejbližší akce:

13. - 15.2 tradičně připravujeme Valentýnské menu

7.3 OSLAVA MDŽ recese oslavy - kdo přijde příhodně oblečen (pionýrské šátky, oznáčky, svazácká košile, apod) - panáček naší dobré domácí pálenky zdarma. Každá žena dostává karafiát - to je samozřejmostí. Chlebíčky zajištěna a kapela k poslechu i tanci také!!

21.3 SRDEČNĚ ZVEME NA IV. Ročník koštu pálenek spojený se zabijačkovými specialitami (formou rautu), kde můžete ochutnat teplé i studené zabijačkové pochoutky jako jelítka, tlačenku, jitrnice, černá polévka, bílá polévka, ovar, pečené jitrnice a jelítka, zelí s bramborem, zabijačkový guláš, pečená žebírka – NEOMEZENĚ PO CELÝ DEN. Odpoledne od 13 – 16 hodin CIMBÁLOVÁ MUZIKA a od 19 hodin FOLK A COUNTRY kapela

Stravování

K penzionu patří také restaurace s velkou letní, v zimě zimní zahradou. Restaurace se může pochlubit výtečnou kuchyní s regionálními specialitami, s kuřáckým i nekuřáckým prostorem.

Jak se k nám dostat?

Z Brna vlakem do Hrušovan u Brna a autobusem, kde navazuje spojení přímo z vlakového nádraží do Křepic.