Filtry

Penzion Sluneční dům

Pension Na poptávku
Příkrá 175, 38101 Český Krumlov Ukázat na mapě
?

Penzion Sluneční dům je pohodlné ubytování v Českém Krumlově. Sídlíme v historické vile, která v roce 2006 prošla kompletní rekonstrukcí. Ubytování se nachází 5 min. chůze od historického centra Českého Krumlova v klidné vilové čtvrti Horní brána.

Moderně vybavený penzion nabízí domácké prostředí a ubytování za sympatickou cenu. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Zahrada Zahrádka Bezbariérový přístup Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Praní prádla Terasa TV Vícejazyčný personál Billiard 0.3 km Bowling 0.3 km Golf 6 km Lyžařský vlek 12 km Tenisový kurt - venkovní 2.4 km Tenisový kurt - vnitřní 2.4 km Aquapark 30.9 km Autobusová zastávka 0.59 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.1 km Houbaření Jízda na koni Letiště 65 km Park 1 km Přírodní koupání 0.1 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 2.9 km Bar 0.8 km Kavárna 0.8 km Restaurace 0.15 km Bazén - vnitřní 2.5 km Masáže 1.4 km Perličková vana 1.4 km Sauna 1.4 km Wellness/lázně 1.4 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.