Filtry

Penzion Sebastopol

Pension Okamžitá rezervace
Balbínova 57, 26101 Příbram Ukázat na mapě
?

Penzion Sebastopol nabízí příjemné a pohodlné ubytování v Příbrami a disponuje prostory pro pořádání soukromé akce, jako je svatba, oslava či firemní večeře. Penzion Sebastopol v Příbrami, je připraven vyjít Vám ve všem vstříc.

Nabízíme jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje různých cenových kategorií. Parkovat můžete v uzavřeném dvoře penzionu.

Přímo v prostorách penzionu naleznete také Bar Hollywood. Otevřen je denně od 14 do 24 hodin. V nabídce jsou míchané nápoje, pizza, saláty atd. Nabízíme možnost pronájmu prostor baru pro uzavřenou společnost. Bar je propojen se zahradní restaurací s grilem a udírnou.

Přijeďte k nám na dovolenou! V Příbrami a okolí se určitě nudit nebudete. Přímo ve městě se nachází hornické muzeum a daleko není ani k památníku Vojna. Za téměř povinnou návštěvu Příbramska je považováno poutní místo Svatá Hora. Vše rozhodně stojí za to vidět.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Zahrada Dětské hřiště 0.05 km Bar Restaurace Zahrádka Tělocvična/sportovní hala 2 km Autobusová zastávka 0.1 km Park 0.1 km Turistické trasy v okolí Perličková vana Venkovní gril Bowling 2 km Golf 2.5 km Minigolf 2.5 km Squash/ricochet 3 km Střelnice 1.7 km Aquapark 2 km Cyklotrasy v okolí Divadlo 2 km Kino 2 km Přírodní koupání 3.3 km Rybolov Cukrárna 0.5 km Pivnice 0.1 km Pizzerie 0.55 km Bazén - venkovní 3.3 km Bazén - vnitřní 3.3 km Fitness 0.8 km Kadeřnictví/salón krásy 0.5 km Masáže 0.5 km TV Snídaně Aerobik 1 km Beachvolejbalový kurt 2 km Billiard 1 km Šipky 1 km Tenisový kurt - venkovní 1 km Tenisový kurt - vnitřní 3.5 km Diskotéka 3 km Kasíno 3.5 km Letiště 61 km Vlaková zastávka 1.7 km Kavárna 0.5 km Jóga 1 km Parní sauna 1 km Sauna 1 km Solárium 1.2 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.


Stravování

Bar Hollywood - Otevřeno dle předchozí domluvy. Je zde široká nabídka míchaných nápojů. pizzeria s velkým výběrem pizz a salátů. Pořádáme akce jako svatby, oslavy, živou hudbu a diskotéka. Možnost pronájmu pro uzavřenou společnost. V baru se podávají snídaně pro hotelové hosty. BAR je propojen se zahradní restaurací,kde je možno grilovat či na objednávku cokoliv v zahradní udírně připravit. Zahradní restaurace je otevřena každý čtvrtek a pátek, a to při příležitosti grilování. K tomu Vám zahraje živá hudba.

Hostinec Sebastopol - Nejbližší hostinec při výjezdu na Prahu a poblíž Svaté hory. Okolo roku 1870 se dvorci bylo možnost ustájet koně i s povozem. V patře potom velké místnosti byli funkční jako ubytování.

Zahradní restaurace - Otevřeno od května do září od 12:00 – 24:00. Pořídají se zde venkovní svatby, večírky jedenkrát za měsíc hudební večer s živou muzikou, grillování a uzení dle poptávky až 3x týdně, pokud počasí dovolí. Kapacita zahrady může být až 200 míst.